25 C
Olsztyn
niedziela, 16 czerwca, 2024
reklama

Dzień dziecka w Mrągowie: “Wkrótce na scenie rozpierdzieli wszystko Popek”

MrągowoDzień dziecka w Mrągowie: "Wkrótce na scenie rozpierdzieli wszystko Popek"

Zorganizowany przez mieszkańców Mrągowa festyn z okazji Dnia Dziecka, który odbył się 28 maja, gościł kontrowersyjną gwiazdę. Na scenie wystąpił raper i zawodnik MMA Popek Monster.

reklama

Popek wystąpił przed dziećmi

Po gorącym zaproszeniu od organizatorów na scenę wśród okrzyków dzieci i młodzieży wszedł Popek. Swój występ zaczął od zaśpiewania a cappella piosenki “Dla prawdziwych dam”. W ten sposób zaprosił zgromadzoną publiczność do wspólnej zabawy. Pod sceną dominowały rozbawione i beztroskie dzieci i młodzież.

Popek: wszyscy myślą, że jestem debilem

Po występie artysta przyznał, że spodziewał się publiczności w młodym wieku. “Wiedziałem, że będą same małe dzieci i kilku rodziców” – powiedział raper. Artysta przyznał jednocześnie, że ma bardzo bogaty repertuar, który pozwoliłby mu nawet na występ w kościele. “Wszyscy myślą, że jestem debilem, ale ja mam dużo piosenek z Czerwonymi Gitarami z Lady Pank bez przekleństw” – skomentował Popek.

reklama

Gwiazdę wieczoru można było spotkać w kuluarach, gdzie odpowiadała na pytania, rozdawała autografy i robiła sobie zdjęcia z dziećmi, paląc jednocześnie papierosy.

Czy to na pewno Dzień Dziecka?

Kiedy pojawiła się informacja o tym, że podczas święta dzieci wystąpi Popek, w sieci zawrzało. Wiele osób było zbulwersowanych sposobem organizacji wydarzenia i uznało, że gwiazda tego formatu nie powinna występować przed najmłodszymi:

reklama

“ludzie świat już całkiem na psy schodzi , koncert dla dzieci w wykonaniu chama ,prostaka ,narkomana co drugie słowo to wulgaryzmy a do tego o śpiewaniu to pojęcia nie ma.. brawo”, “Wstyd dla organizatorów. Upadek wszelkich zasad moralności. To dzisiejszy swiat” – można było przeczytać na Facebooku.

Jak się okazało, koncert znalazł również swoich zwolenników i choć liczba osób, które były pod sceną nie była ogromna, aktywność publiczności była zdumiewająca. “Były dzieci, była młodzież, byli ci starsi i najstarsi ❤️ i wszyscy świetnie się razem bawiliśmy .” – pisała po koncercie jedna z uczestniczek wydarzenia.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Wiola
2 czerwca 2023 07:26

Kręć dupą swoją to jest hit wśród dzieci

Polecane