27 C
Olsztyn
poniedziałek, 27 maja, 2024
reklama

Dzień Dziecka w Mrągowie. Gwiazdą wieczoru będzie… Popek

MrągowoDzień Dziecka w Mrągowie. Gwiazdą wieczoru będzie... Popek

Mrągowo jest od dawna cenione za organizację różnorodnych wydarzeń. W tym roku mieszkańcy zdecydowali się na samodzielną organizację Dnia Dziecka — święta, które miasto obchodziło z rozmachem wielokrotnie. Organizatorzy zaprezentowali innowacyjne podejście do tego przedsięwzięcia.

reklama

Zaproszenie do współpracy

Mieszkańcy Mrągowa, od najmłodszych po najstarszych, są zaproszeni do współtworzenia tego niezwykłego wydarzenia. Kto lepiej zna potrzeby społeczności, jak nie oni sami? Wspólnie planują stworzyć imprezę, która zostanie zapamiętana na długie lata.

Inicjatywa ruszyła ze zbiórką środków, które będą przeznaczone na pokrycie kosztów organizacji. Każda, nawet najmniejsza kwota, jest istotna dla realizacji tego przedsięwzięcia.

reklama

Mrągowo pokazuje swoje oblicze

Jak wskazują organizatorzy wydarzenia Dzień Dziecka to okazja, aby pokazać, co naprawdę dzieje się w Mrągowie. Wszyscy są zaproszeni do bycia częścią niezapomnianej imprezy, której nikt jeszcze nie doświadczył. Wydarzenie może być naprawdę niecodzienne, nie tylko za sprawą sposobu jego organizacji, ale także przewidywanego scenariusza imprezy, który rozpisano aż na dwa dni: 27 i 28 maja.

Popek Monster na Dniu Dziecka

Wszyscy zainteresowani będą mogli doświadczyć masy atrakcji w Centrum Handlowym Fabryka. Wydarzeniu towarzyszyć będzie festiwal food trucków, gry, zabawy i zbiórka charytatywna na rzecz Michała Kaczyńskiego.

reklama

Aktywności poprowadzą m.in. park rozrywki Quady Mrągowo i Iwona.jogapiekna. Oprócz tego swoje umiejętności zaprezentuje iluzjonista Łukasz Grant. O część muzyczną zadba Nadolny Band.

To jednak nie wszystko. Gwiazdą wieczoru ma być raper i zawodnik MMA Popek Monster kojarzony z wieloma kontrowersjami — zarówno ze strefy osobistej, jak i artystycznej. Wiele z jego utworów wywołało dyskusje ze względu na ich tematykę czy sposób prezentacji.

Popek zasłynął także z nietypowych modyfikacji ciała, w tym wielu tatuaży, przecięcia języka na pół, czy chirurgicznego nacięcia policzków, co było szeroko komentowane w mediach.

Link do zbiórki: zrzutka.pl/impreza-mragowo

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

6 KOMENTARZY

6 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Janek
17 maja 2023 13:04

Jak można pustogłowego typa pokazywać dzieciom? Chyba że chodzi o wychowanie odpornego na wiedzę pokolenia

Mati
17 maja 2023 10:25

Zdajecie sobie sprawe z tego że impreza organizowana jest poprzez ludzi a nie miasto i jego nieudanego włodarza. Daniel zorganizował coś z niczego. Stanisław ( burmistrzdupa) nawet nie wpadł by na to że można cokolwiek zorganizować w mieście uciekających ludzi i emerytów na każdym kroku .

Polecane
Ogłoszenia