fbpx
6 C
Olsztyn
poniedziałek, 25 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Pochodząca z Warmii Karolina zdobywa szczyty kulturystyki

OlsztynPochodząca z Warmii Karolina zdobywa szczyty kulturystyki

Karolina Kon-Cedrowska, zawodniczka pochodząca z gminy Dywity, świętuje triumf, zdobywając I miejsce w prestiżowym krajowym Festiwalu Sportów Sylwetkowych Fitness Authority, organizowanym przez federację NPC Worldwide & IFBB Professional League. Sukces ten jest efektem lat ciężkiej pracy, poświęcenia i niewiarygodnej determinacji.

reklama

Miejsce w międzynarodowej czołówce

Karolina nie tylko przewodzi w kraju, ale również stawia swoje kroki na międzynarodowym podium. Zdobyła III miejsce w międzynarodowych zawodach, potwierdzając swoje miejsce w czołówce światowej kulturystyki kobiecej. Te znaczące osiągnięcie pokazuje, że Karolina jest zawodniczką o międzynarodowym kalibrze, zdolną konkurować i wygrywać na najwyższym poziomie.

reklama

Karolina z Dywit triumfuje

Pochodząca z gminy Dywity Karolina zawsze wykazywała zamiłowanie do sportu. Jej talent i determinacja szybko przyniosły jej sukces na lokalnym poziomie, zanim przekształciły się w triumfy na szczeblu krajowym i międzynarodowym. Jej przypadek to inspirująca historia o sile woli, determinacji i ciężkiej pracy.

Uwaga miłośnicy basenu. Zamykają całą Aquasferę!

Teraz Karolina nie ma czasu na odpoczynek. Następne zawody odbędą się już 10 czerwca w Gdańsku, gdzie Karolina ponownie zmierzy się ze sportową czołówką. Jej dotychczasowe sukcesy są obiecującym znakiem tego, co przyniesie przyszłość.

reklama

źródło: Gmina Dywity, fot. Gmina Dywity

reklama
reklama
reklama
Polecane
Ogłoszenia

Nowy stadion w Olsztynie? Stomil wysyła list do prezydenta

To jedyne takie boisko w Olsztynie! Remont się kończy, ale pojawiają się problemy