19 C
Olsztyn
czwartek, 13 czerwca, 2024
reklama

Cheerleaderki z Olsztyna w serialu HBO Max

OlsztynCheerleaderki z Olsztyna w serialu HBO Max

14 kwietnia 2023 roku na platformie streamingowej HBO Max zadebiutował emocjonujący, sześcioodcinkowy serial kryminalny “#BringBackAlice”. Interesującym aspektem trzeciego odcinka jest pojawienie się w nim cheerleaderek z olsztyńskiego Klubu Soltare, które trenują i wykonują swoje układy taneczne razem z dwoma głównymi bohaterkami produkcji.

reklama

Soltare w “#BringBackAlice”

Trenerkami cheerleaderek z Klubu Soltare, które pojawiają się w serialu, są Patrycja Wieczorek i Natalia Wasiak. Ich profesjonalizm i zaangażowanie przełożyły się na spektakularną choreografię, stanowiącą integralną część fabuły trzeciego odcinka.

Serial “#BringBackAlice” to intrygująca opowieść o nastoletniej influencerce, Alicji, która tajemniczo znika. Kiedy pojawia się rok później, nie pamięta żadnych szczegółów z tego okresu. Wraz z rodziną i policją stara się odtworzyć wydarzenia, które mogły mieć miejsce. Akcja serialu toczy się w malowniczym Trójmieście, a w fabule nie brakuje elementów typowych dla amerykańskiego teen story, takich jak cheerleaderki, kapitan drużyny koszykarskiej czy szkolne mundurki.

reklama

Olsztyńska szkoła Cheerleaders Soltare — miejsce, gdzie rodzą się mistrzynie

Olsztyńska Szkoła Cheerleaders Soltare to miejsce, w którym kształtują się prawdziwe talenty. Siedem grup tanecznych różnych kategorii wiekowych trenuje pod czujnym okiem doświadczonych trenerów: Natalii Wasiak, Patrycji Wieczorek, Anny Zakrzewskiej, Moniki Pukis i Pauli Plichta.

Soltare może pochwalić się licznymi osiągnięciami na krajowych, europejskich i światowych zawodach, co świadczy o perfekcyjnym przygotowaniu uczennic do występów.

reklama

źródło: Soltare Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane