13 C
Olsztyn
czwartek, 20 czerwca, 2024
reklama

Nietypowa „akcja ratunkowa” podjęta wobec… kota

WiadomościNietypowa „akcja ratunkowa” podjęta wobec... kota

Zamknięty na balkonie na wysokości trzeciego piętra kot od jakiegos czasu swoim miauczeniem niepokoił mieszkańców jednego z bloków. Jeden z nich zauważył, że kot najprawdopodobniej został pozostawiony na balkonie i niebezpiecznie spaceruje po barierce. Poinformował o tym służby i dzięki szybkiej reakcji szczycieńskich mundurowych zwierze zostało uratowane.

reklama

Dzisiaj (29.09.2016) około godz. 13:30 strażnicy miejscy otrzymali nietypowe zgłoszenie. Zaniepokojony mieszkaniec ul. Leyka poinformował ich, że na jednym z balkonów na wysokości trzeciego piętra, po barierce spaceruje czarny kot.

Informacja o tym zdarzeniu trafiła także do szczycieńskich policjantów. Funkcjonariusze ustalili, że właściciela mieszkania nie ma od około trzech dni. W porozumienie z oficerem dyżurnym szczycieńskiej komendy o zdarzeniu poinformowano również straż pożarną. Strażacy na miejsce zgłoszonej „akcji ratowniczej” przyjechali wozem z wysięgnikiem.
Czarny kot spacerujący po barierce niechętnie chciał z niej zejść. Jednak po kilku minutach znalazł się już bezpiecznie w rękach szczycieńskich służb.

reklama

Kot został przewieziony do Schroniska „Cztery Łapy” w Szczytnie, gdzie znalazł troskliwych opiekunów.

Teraz szczycieńscy policjanci wyjaśnią przyczyny i okoliczności zdrzenia, które doprowadziło do tak niezwykłej „akcji ratunkowej”.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane