12 C
Olsztyn
piątek, 2 czerwca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Wypadek na ul. Bałtyckiej – nowe informacje

OlsztynWypadek na ul. Bałtyckiej - nowe informacje

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie pracowali na miejscu zdarzenia drogowego na ul. Bałtyckiej w Olsztynie. Samochód osobowy zderzył się z jadącym z naprzeciwka pojazdem ciężarowym. W wyniku zdarzenia jedna osoba trafiła do szpitala.

reklama

Przebieg wypadku

W poniedziałek (27.03.2023 r.) oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał informacje o zdarzeniu drogowym na ul. Bałtyckiej w Olsztynie. Ze wstępnych ustaleń policjantów, którzy pracowali na miejscu wynika, że 58-letni kierujący osobowym volvo z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka pojazdem ciężarowym iveco, za którego kierownicą siedział 59-latek.

Skutki wypadku i utrudnienia w ruchu

W wyniku zdarzenia kierujący osobowym volvo trafił do szpitala. Badanie policyjnym alkomatem wykazało, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Ruch w tym miejscu w obu kierunkach był zablokowany, zorganizowano objazdy przez Łupstych. Kierującemu volvo zatrzymano prawo jazdy.

reklama
Droga stała się miejscem tragedii. Śmiertelny wypadek pod Barczewem

Konsekwencje dla kierowcy

Kierującemu volvo zatrzymano prawo jazdy. Wkrótce za spowodowanie zdarzenia drogowego prawdopodobnie będzie tłumaczył się przed sądem.

źródło: KMP Olsztyn

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia

Dramat na jeziorze. Reanimowany mężczyzna nie przeżył. Nurkowie szukają jego kolegi

Dramat na jeziorze. Reanimowany mężczyzna nie przeżył. Nurkowie szukają jego kolegi