19 C
Olsztyn
piątek, 14 czerwca, 2024
reklama

Utrudnienia na ulicy Bałtyckiej w Olsztynie po wypadku z udziałem samochodu osobowego i ciężarówki

OlsztynUtrudnienia na ulicy Bałtyckiej w Olsztynie po wypadku z udziałem samochodu osobowego...

Dzisiaj (27.03.2023) doszło do poważnego wypadku drogowego na ulicy Bałtyckiej w Olsztynie, pomiędzy Gutkowem a Likusami. Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką, w wyniku czego jedna osoba została poszkodowana.

reklama

Ulica Bałtycka jest obecnie zablokowana i może pozostać nieprzejezdna przez dłuższy czas, co prowadzi do utrudnień w ruchu. Służby odpowiedzialne za usuwanie skutków wypadku pracują na miejscu, jednak czas odblokowania drogi nie jest jeszcze znany.

Kierowców jadących od strony Morąga czy Jonkowa proszone są, aby w Gutkowie skierowali się na Łupstych, w celu uniknięcia zablokowanego odcinka ulicy Bałtyckiej. Władze apelują do kierowców o zachowanie ostrożności i cierpliwość, a także o stosowanie się do zaleceń służb drogowych.

reklama

Wszystkie służby ratunkowe działają na miejscu wypadku, aby pomóc poszkodowanej osobie oraz zabezpieczyć miejsce zdarzenia. Sprawą zajmuje się także policja, która prowadzi dochodzenie w celu ustalenia przyczyn i okoliczności zdarzenia.

Utrudnienia na ulicy Bałtyckiej mogą utrzymywać się przez dłuższy czas, dlatego prosimy kierowców o planowanie alternatywnych tras oraz o unikanie tego odcinka drogi, jeśli to możliwe.

AKTUALIZACJA, godz. 9:30

reklama

“Ze wstępnych ustaleń wynika, że 58-letni kierujący volvo z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z iveco. Jedna osoba trafiła do szpitala. Utrudnienia około 3 godzin” – przekazało biuro prasowe KMP Olsztyn.

AKTUALIZACJA, godz. 10:30

Ruch na ul. Bałtyckiej właśnie został odblokowany.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane