fbpx
-1 C
Olsztyn
poniedziałek, 5 grudnia, 2022
reklama

Ruszyła budowa MAX Burgers w Olsztynie. Otwarcie w 2023 roku

OlsztynRuszyła budowa MAX Burgers w Olsztynie. Otwarcie w 2023 roku

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Na terenie parkingu pod supermarketem Auchan, od strony osiedla Jaroty rozpoczęły się prace budowlane. Ma tu powstać MAX Burgers Olsztyn – kolejna, obok McDonald’s i KFC, restauracja typu fast food, specjalizująca się w burgerach.

MAX Burgesr Olsztyn. Kiedy Otwarcie?

Pierwsza w Olsztynie restauracja McDonald’s powstała w latach 90. Później pojawiały się kolejne firmy gastronomiczne jak Burger King, KFC, czy Pizza Hut. Niebawem ma dołączyć do nich szwedzki fast food MAX Premium Burgers.

Szwedzki bar szybkiej obsługi MAX Burgers powstaje na terenie dawnej myjni samochodowej przy ulicy Sikorskiego. Nie wiadomo jednak, jak duża ma to być inwestycja. Wiemy już, jednak kiedy przewidziano koniec prac budowlanych. Wygląda na to, że lokal będzie otwarty w marcu 2023 r.

Najgorzej i najlepiej oceniany kebab w Olsztynie. Youtuber się zatruł?
max burgers olsztyn

MAX Burgers do tej pory nie budowało obiektów typu „drive thru” bez części restauracyjnej, jednak możliwe, że będzie to pierwszy lokal tej sieci tego typu, biorąc pod uwagę lokalizację. Ma w nim znaleźć pracę nawet kilkanaście osób.

MAX Burgers Olsztyn, co to za sieć?

Firma MAX Burgers powstała w 1968 roku w Gallivare w północnej Szwecji. Została założona przez Brittę Fredriksson i Curta Bergforsa, którzy w latach 90. otwierali restauracje w całym kraju, a następnie także zagranicą. W Polsce pojawili się w 2017 roku – obecnie w naszym kraju mają już 17 punktów. Olsztyński lokal będzie pierwszym w północno-wschodniej Polsce.

Prace trwają w miejscu, gdzie stała do tej pory myjnia samoobsługowa.

Ruszyła budowa MAX Burgers w Olsztynie. Otwarcie w 2023 roku gastronomia Olsztyn, Wiadomości

reklama
reklama
reklama

17 KOMENTARZY

17 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze