18 C
Olsztyn
piątek, 14 czerwca, 2024
reklama

Mężczyzna z oparzeniami trafił do szpitala. Jego życia nie udało się uratować

IławaMężczyzna z oparzeniami trafił do szpitala. Jego życia nie udało się uratować

Do pożaru doszło we wtorek w miejscowości Tynwałd. Mężczyzna z oparzeniami trafił do szpitala. Jego życia nie udało się uratować. Zmarł w środę.

reklama

Tragiczny pożar

Jedna osoba została ranna w wyniku pożaru, do którego doszło w miejscowości Tynwałd koło Iławy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że doszło do wybuchu butli z gazem. Poszkodowany 69-letni mężczyzna zdołał opuścić przyczepę o własnych siłach.

Mężczyzna trafił do szpitala

Jak przekazał rzecznik warmińsko-mazurskiej straży pożarnej st. kpt. Grzegorz Różański “Mężczyzna był przytomny, miał poparzenia drugiego i trzeciego stopnia całego ciała. Wewnątrz spalonej przyczepy ratownicy odnaleźli rozerwaną butlę z gazem”. Jak dodała st. asp. Joanna Kwiatkowska z iławskiej policji “Według wstępnych ustaleń doszło do wybuchu butli z gazem. Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza”.

reklama

Zmarł w środę

O śmierci mężczyzny w środę poinformowała st. asp. Joanna Kwiatkowska z iławskiej policji „Poszkodowany mężczyzna w wieku 69 lat zmarł w szpitalu”.

Jak dodano “We wtorek policja przeprowadziła oględziny i zbierała dowody na miejscu zdarzenia. Według wstępnych ustaleń doszło do wybuchu butli z gazem. W śledztwie zostanie powołany biegły z zakresu pożarnictwa, który pomoże jednoznacznie ustalić przyczyny i okoliczności tego pożaru.”

Mężczyzna nie miał stałego miejsca zamieszkania, a w przyczepie mieszkał za zgodą jej właściciela.

reklama

źródło: KPP PSP Iława / PAP

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane