fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

czwartek, 25 lutego, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Nowe ustalenia policji w sprawie pożarów aut w Olsztynie

Wiadomości Nowe ustalenia policji w sprawie pożarów aut w Olsztynie

W sobotnich pożarach, doszczętnie spłonęło łącznie 10 samochodów w stolicy Warmii i Mazur. Trwają ustalenia sprawdzające, czy mogło dojść do podpalenia.

Koło godz. 1:30 na ul. Mroza w sobotę (20.02) doszło do pożaru 8 zaparkowanych samochodów. Strażakom, którzy przybyli na miejsce, udało się ugasić pożar nim ten rozprzestrzenił się na większą ilość pojazdów. Niestety, wszystkie 8 objętych ogniem aut, spłonęło doszczętnie:

Osiem aut spłonęło na Jarotach Osiem aut spłonęło na Jarotach Osiem aut spłonęło na Jarotach Osiem aut spłonęło na Jarotach Osiem aut spłonęło na Jarotach Osiem aut spłonęło na Jarotach

Tego samego dnia, kilka godzin później bo około godz. 14:00, doszło do pożaru osobowego Peugeot’a, zaparkowanego przed Lidlem na ul. Barcza. W piątek (19.02), na tej samej ulicy doszło do pożaru innego pojazdu, nieopodal pizzerii:

Kolejne dwa samochody spłonęły w Olsztynie Kolejne dwa samochody spłonęły w Olsztynie Kolejne dwa samochody spłonęły w Olsztynie Kolejne dwa samochody spłonęły w Olsztynie

Według najnowszych ustaleń policji, udało się dotrzeć do już do wszystkich właścicieli spalonych aut w Olsztynie. Funkcjonariusze dalej pracują nad wyjaśnieniem okoliczności tych zdarzeń. 

 

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

6 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


6 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

6
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x