fbpx
-3 C
Olsztyn
sobota, 2 grudnia, 2023
reklama
reklama

Joanna Jędrzejczyk z olsztyńskim wojskiem walczy o życie małego chłopca

OlsztynJoanna Jędrzejczyk z olsztyńskim wojskiem walczy o życie małego chłopca

Joanna Jędrzejczyk jest słynną polską sportsmenką, która chętnie bierze udział w akcjach charytatywnych. Regularnie wspomaga wiele akcji mających na celu pomoc chorym i potrzebującym.

reklama

Link do zrzutki: www.siepomaga.pl/franek

Pomoc dla Frania

Joanna Jędrzejczyk wzięła udział w spotkaniu, które odbyło się w 22 Wojskowym Oddziale Gospodarczym w Olsztynie przy ulicy Saperskiej 1. Razem ze swoją fundacją mistrzyni postanowiła włączyć się w pomoc w zbiórce środków finansowych na rzecz małego Frania. Zbiórka jest organizowana na najdroższy lek świata i zorganizował ją tata chłopca, Maciej Karaś, który jest zawodowym żołnierzem w 21 Dywizjonie Artylerii Przeciwlotniczej w Jarosławiu.

reklama

*nagranie wideo

Udział w akcjach charytatywnych

Joanna Jędrzejczyk od wielu lat bierze udział w akcjach charytatywnych. Wspiera działania fundacji Cancer Fighters. Jest również ambasadorką Olimpiad Specjalnych. Podejmuje się również organizacji charytatywnych aukcji. Jedną z nich była pomoc na rzecz Kornelka Pielasa. Licytacja wyciskarki wolnoobrotowej, która sygnowana była nazwiskiem mistrzyni świata w boksie tajskim, cieszyła się sporym zainteresowaniem. Ostatecznie sprzęt został wylicytowany za kwotę 21.000 zł, a następnie ponownie wystawiony na aukcję przez licytującego. Dzięki temu uzyskano kolejnych 5000 złotych.

reklama
Stadion Stomilu Olsztyn dostanie 30 milionów złotych

Joanna Jędrzejczyk postanowiła dalej wspomagać zbiórkę na rzecz Kornelka, tym razem z udziałem marki 4Swiss Polska. Podarowała na licytację swoje książki ,,Wojowniczka’’ i ,,Czarno na białym’’ wraz z autografem autorki.

Mikołajki z Joanną Jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk postanowiła zrobić niespodziankę dla uczniów olsztyńskich domów dziecka i szkół specjalnych. Razem ze swoją JJ Stars Foundation odwiedziła najmłodszych. Powołana przez nią fundacja organizuje pomoc dla dzieci z regionu. Z okazji Mikołajek około 250 uczniów i podopiecznych olsztyńskich szkół specjalnych i domów dziecka otrzymało wyjątkowy prezent w postaci odwiedzin Świętego Mikołaja, z którym to przybyła sama mistrzyni. Dzieci otrzymały upominki ufundowane przez JJ Stars Foundation i jej partnerów. Dodatkowo zostały przeprowadzone zajęcia aktywizacyjne, które poprowadził Kacper „Kacpa” Lachowicz.

Jan Pelak z Olsztyna. Nadzieja polskiego Muay Thai na mistrzostwach Europy

Kariera Joanny Jędrzejczyk

Joanna Jędrzjeczyk jest reprezentantką Polski w mieszanych sztukach walki (MMA), boksie oraz Muay Thai. Rywalizowała w wadze słomkowej w federacji UFC, gdzie trzykrotnie zdobywała tytuł zawodowej Mistrzyni Świata i dwukrotnie Mistrzyni Europy. Swoją karierę rozpoczęła w 2012 roku, a zakończyła w 2022.

Link do zrzutki: www.siepomaga.pl/franek

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Jarosław K 👅 to gówno 🤭😊
25 lutego 2023 00:21

Aśka spoko babka :), inicjatywa też super , ale pokazywać tego błazna oraz ściere i dzbana Kurzawiaka to już przesada….

Polecane
Ogłoszenia

Stadion Stomilu Olsztyn dostanie 30 milionów złotych

Innowacyjna Polska Wschodnia – szansa na rozwój dla przedsiębiorców dzięki funduszom europejskim