19 C
Olsztyn
środa, 7 czerwca, 2023

Festiwal gwiazd lat 90. Love Message Festiwal tuż-tuż

Już w najbliższy weekend olsztyńskie lotnisko Dajtki rozbrzmi najgorętszymi rytmami z lat ’90. Zagrają m.in. Fun Factory i Mr President. Fanów dobrego grania po prostu nie może tam zabraknąć. A prawdziwi fani powinni jeszcze przyjść do Galerii Warmińskiej na spotkania z gwiazdami imprezy. Dzięki zakupom w Galerii można też zdobyć tańsze bilety.

Ekskluzywne spotkania z gwiazdami Love Message Festival będą się odbywały w Galerii Warmińskiej w najbliższą sobotę i niedzielę. „Będzie to niepowtarzalna okazja do wspólnego zrobienia zdjęcia, zdobycia autografu, czy do chwili rozmowy z gwiazdami festiwalu” – mówi Michał Tur, dyrektor Galerii Warmińskiej. Warto przy tym podkreślić, że spotkania odbędą się jeszcze przed koncertami gwiazd, tak, że muzycy będą wypoczęci i pełni sił do rozmów z fanami.

W sobotę o godz. 16 w Galerii Warmińskiej będą się prezentować: Nana, Face Meets Voice-a Milli Vanilli Experience oraz Real MCCOY.
Nana to pochodzący z Ghany ale od dziecka mieszkający w Niemczech raper, którego przeboje w latach .90 Xx w. nuciła cała Europa. Jego niekwestionowany hit, utwór „Lonley” do dziś można usłyszeć w dobrych klubach.

Znani z melodyjnych utworów muzycy Face Meets Voice-a Milli Vanilli Experienc, które królowały na parkietach dyskotek pod koniec XX w. wciąż są aktywni zawodowo i w tym roku nagrali nowy utwór „Someday”, który został ciepło przyjęty przez ich fanów. Na pewno będzie go można usłyszeć na olsztyńskim festiwalu.
Real MCCOY to popularny niemiecki zespół z nurtu eurodance, który ostatnie utwory nagrywał jeszcze w 2008 roku.

Niedziela w Galerii Warmińsckiej upłynie pod znakiem spotkania z niekwestionowanymi gwiazdami Love Message Festiwal: Mr President i Fun Factory. Spotkania z tymi gwiazdami rozpoczną się o godz. 16.00

Mr President to grupa światowego formatu, która od 1996 roku nizmiennie kojarzona jest z przebojem „Coco Jamboo”. Także inne utwory tego superzespołu, m.in. „Jojo Action”, „Happy People”, „Simbaleo” królowały na parkietach dyskotek w całym świecie.
Fun Factory to grupa także dobrze znana fanom dyskotekowych rytmów, choćby z hip-hopowej wersji piosenki „I Wanna B With U”.
Choć od debiutu tych zespołów minęło ponad 20 lat to rytmiczne, wpadające w ucho utwory nadal bawią i są gwarantem udanej imprezy, dlatego warto spotkać się z ich autorami.
Przypominamy także, że dzięki zakupom w Galerii Warmińskiej (rachunek na co najmniej 100 zł – nie liczą się paragony z kantoru) do ostatnich chwil przed rozpoczęciem festiwalu można kupić bilety z 25 proc. zniżką. Wszystkie szczegóły tej promocji jak i bliższe informacje o Love Message Festival dostępne są na festiwalowej wyspie, która stoi w Galerii Warmińskiej obok windy panoramicznej. Zapraszamy!

1000x1700