19 C
Olsztyn
czwartek, 13 czerwca, 2024
reklama

Damian D. ciało Natalii wyniósł z mieszkania w zrolowanej wykładzinie. Co krzyczał w sądzie?

OlsztynDamian D. ciało Natalii wyniósł z mieszkania w zrolowanej wykładzinie. Co krzyczał...

Tragicznie zakończyły się poszukiwania 26-letniej Natalii z Olsztyna, która zaginęła 9 lutego. Jej ciało zostało odnalezione w samochodzie, który nie należał do kobiety. Prokurator z Olsztyna przedstawił zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci mężczyźnie, który był osoba znaną Natalii. Policja zatrzymała dwie osoby, jednak jedna z nich została zwolniona po przesłuchaniu w charakterze świadka.

reklama

Zarzuty postawiono Damianowi D., który przyznał częściowo swoją winę i złożył wyjaśnienia. W sobotę przeprowadzono sekcję zwłok Natalii. Jednakże, nie pozwoliła ona na jednoznaczne ustalenie przyczyny śmierci. W tej sytuacji potrzebne będą m.in. opinie biegłych z zakresu toksykologii. Brane jest pod uwagę, że kobieta mogła zażywać substancje psychoaktywne, ale to dalsze badania wykażą, czy to właśnie one spowodowały jej śmierć.

Mężczyzna, który usłyszał zarzuty wyniósł ciało Natalii w zrolowanej wykładzinie wraz ze znajomymi. Dziś (20.02.2023 r.) w Sądzie Rejonowym odbywało się posiedzenie aresztowe, podczas którego sąd zadecydował o zastosowaniu tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy do Damian D. Przed wejściem na salę rozpraw mężczyzna krzyczał, że próbował reanimować kobietę.

reklama

Źródło: PAP

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

11 KOMENTARZY

11 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Sprawiedliwosc
20 lutego 2023 17:04

Przed czy po wsadzeniu do bagaznika i to po tym czy przed tym jak umieścił komentarze na fb profilu kolezanki ktora to zamiescila informacje o zaginieciu tej biednej kobiety? ( komentarze są już skasowane) Mam nadzieje że sądy nie będą mieć litości dla tego Pana.

Stasiek
21 lutego 2023 15:33

Zażywasz – przegrywasz.

Polecane