9 C
Olsztyn
poniedziałek, 20 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Ochroniarz z marketu znalazł nietypowy sposób na zarabianie

IławaOchroniarz z marketu znalazł nietypowy sposób na zarabianie

Funkcjonariusze z Iławy zatrzymali 23-latka pracującego jako ochroniarz w jednym z marketów. Mężczyzna znalazł nietypowy sposób na zarabianie pieniędzy.

Mężczyzna sprzedawał bilety w internecie

reklama

23-latek sprzedawał w internecie bilety na mecze, koncerty, a nawet bilety lotnicze, których nie posiadał. W ten sposób zarobił 15 tysięcy złotych. Jak poinformowała oficer prasowa iławskiej policji Joanna Kwiatkowska, ochroniarz był poszukiwany przez funkcjonariuszy z Warszawy i prokuratorów z Ostrowa Wielkopolskiego.

Zarzut oszustwa

Mężczyźnie zostały przedstawione zarzuty oszustwa. 23-latek miał urywać kontakt z klientami, po tym, jak osoby, które wpłacały mu pieniądze na bilety wstępu na mecze i koncerty domagały się wejściówek. Jak powiedziała Kwiatkowska „Jeden z dzielnicowych rozpoznał poszukiwanego 23-latka jako ochroniarza w miejscowym supermarkecie. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał 30 zarzutów oszustwa, które popełnił w warunkach recydywy, za co grozi mu wyższa kara do 12 lat więzienia.

Policjanci z Olsztyna zatrzymali 37-latka. Był poszukiwany listem gończym przez kilkadziesiąt jednostek Policji
reklama

Sprawa jest rozwojowa. Na chwilę obecną osoby oszukane przelały na konto mężczyzny co najmniej 15 tysięcy złotych. Jak się okazało, 23-latek podawał w internecie fałszywe dane, a nawet podawał się za kobietę.

źródło: PAP

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia

33-latka z Olsztyna oferowała wynajem fikcyjnego mieszkania. Teraz za to odpowie

Luksusowe oszustwo: mężczyzna wpadł na niecodzienny pomysł