5 C
Olsztyn
środa, 24 kwietnia, 2024
reklama

Zbiorowy gwałt w Olsztynie. Kobietę torturowali kombinerkami

OlsztynZbiorowy gwałt w Olsztynie. Kobietę torturowali kombinerkami

Na początku lutego grupa mężczyzn więziła kobietę w jednym z mieszkań w Olsztynie. Ofiarę wyrzucili na ulicę następnego dnia. Miała ona liczne obrażenia. Mężczyźni trafili do aresztu.

reklama

Przebieg zdarzenia

Na początku lutego na jednej z dzielnic Olsztyna, Jarotach 34-letnia kobieta poznała grupę mężczyzn. Zaprosili ją do domu i wspólnie pili alkohol. W pewnym momencie mężczyźni zaczęli się zachowywać agresywnie wobec niej. Przetrzymali ją do następnego dnia, po czym wyrzucili ją na ulicę. Kobieta próbowała szukać pomocy w pobliskich mieszkaniach, jednak bezskutecznie.

Pokrzywdzonej pomocy udzielił dopiero policjant, który był po służbie. Zaopiekował się kobietą oraz wezwał na pomoc służby. Kobieta trafiła do szpitala.

reklama

W sprawie zostało zatrzymanych pięciu mężczyzn, którzy trafili do aresztu tymczasowego na okres trzech miesięcy. Usłyszeli oni zarzuty dotyczące przestępstwa przeciwko zdrowiu i życiu oraz uszkodzenia ciała i bezprawnego pozbawienia wolności. Zatrzymani mężczyźni są w wieku od 28 do 39 lat.

Pokrzywdzona ma liczne obrażenia

Teraz na jaw wychodzą przerażające fakty dotyczące znęcania się nad 34-latką. Mężczyźni mieli zamknąć drzwi na klucz, uniemożliwiając jej opuszczenie mieszkania. Kobieta miała być bita pięściami po głowie oraz kopana w okolice twarzy. Dodatkowo częściowo obcięli jej włosy. Jak się okazuje kobieta została także wykorzystana seksualnie.

Pokrzywdzona ma liczne obrażenia ciała w postaci rozległych krwiaków i obrzęku tkanek miękkich w obrębie powłok głowy i twarzoczaszki, jak również inne obrażenia w tym złamanie kości nosowej czy ściany oczodołu.

reklama

Nowe zarzuty dla sprawców. Przerażające szczegóły

Szczegółowych informacji udzielił nam p.o. rzecznika prokuratury Daniel Brodowski: “Prokuratura Rejonowa Olsztyn – Południe w Olsztynie postawiła dla : Krzysztofa M., lat 38, mieszkańca Olsztyna; Marcina M., lat 34, mieszkańca Olsztyna ; Arkadiusza S. lat 39 , mieszkańca Olsztyna ; Radosława K. lat 28 mieszkańca gminy Gietrzwałd oraz Łukasza P. lat 39, mieszkańca Olsztyna zarzut tego, iż: w okresie od dnia 4 lutego 2023r. do dnia 5 lutego 2023r. w Olsztynie działając wspólnie i w porozumieniu ze szczególnym udręczeniem pozbawili kobietę wolności uniemożliwiając jej opuszczenie mieszkania i zamykając drzwi wejściowe na klucz oraz używając przemocy poprzez bicie pięściami po głowie, kopanie w okolice twarzy, ściskając kombinerkami metalowymi płatki obu uszu, częściowe obcięcie włosów, grożąc popełnieniem na jej szkodę przestępstwa obcowania płciowego ze wszystkimi zgromadzonymi w lokalu mężczyznami oraz doprowadzili do odbycia dwóch stosunków seksualnych z oskarżonymi, przy czym na skutek tego działania pokrzywdzona doznała obrażeń ciała w postaci m.in. rozległych krwiaków i obrzęku tkanek miękkich w obrębie powłok głowy i twarzoczaszki, obrzęku tkanek miękkich w obrębie powiek obu oczu, krwiaków okularowych obustronnie, złamania ściany dolnej lewego oczodołu, złamania kości nosowej, które to obrażenia naruszyły czynności narządu ciała oraz rozstrój ciała na okres przekraczający 7 dni, tj. o popełnienie przestępstwa określonego w art. 157 § 1 k.k. w zb. z art. 189 § 1 k.k. w zw. z art. 189 § 3 k.k. w zb. z art. 197 § 3 pkt 1 k.k. w zw. z art. 197 § 4 k.k. 2″.


Zarzucane podejrzanym przestępstwa są zagrożone karą pozbawienia wolności na okres nie krótszy niż 5 lat.
Wobec wszystkich podejrzanych Sąd Rejonowy w Olsztynie zastosował środki zapobiegawcze w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

24 KOMENTARZY

24 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Andrzej
15 lutego 2023 12:11

Nie pięć lat tylko po jednej kuli w puste łby

Wiola
15 lutego 2023 19:54

Gorzej niż w Rosji i to bez wojny . Olsztyn to już dziki zachód.5 lat to jakaś kpina

Polecane
Ogłoszenia