8 C
Olsztyn
piątek, 31 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Nowe informacje ws. koszmaru na Jarotach. Ogolili 34-latce głowę i rozebraną wyrzucili na ulicę

OlsztynNowe informacje ws. koszmaru na Jarotach. Ogolili 34-latce głowę i rozebraną wyrzucili...

Sprawcy brutalnego napadu na 34-letnią kobietę trafili do aresztu. Mężczyźni usłyszeli zarzuty dotyczące przestępstw przeciwko życiu i zdrowiu, między innymi uszkodzenia ciała oraz bezprawnego pozbawienia wolności.

Przebieg zdarzenia

reklama

Do zdarzenia doszło na początku lutego na olsztyńskich Jarotach. Jak poinformowała policja, ze wstępnych ustaleń wynika, że 34-letnia kobieta poznała grupę mężczyzn, którzy zaprosili ją do domu. Na początku pili wspólnie alkohol. Jednak w pewnym momencie mężczyźni zaczęli się zachowywać agresywnie wobec niej. Następnie brutalnie zaatakowali kobietę, pozbawiając ją wolności. Przetrzymali ofiarę do następnego dnia, po czym wyrzucili ją na ulicę. Pokrzywdzona kobieta poszukiwała bezskutecznie pomocy w pobliskich mieszkaniach.

Sprawcy wykazali się brutalnością. Kobieta ma liczne obrażenia, w tym złamaną kość jarzmową, podbite oczy oraz częściowo ogoloną głowę.

Kolejna kontrola w ZK w Barczewie. Były nadużycia ze strony funkcjonariuszy?
reklama

*nagranie wideo

Pomocy pokrzywdzonej udzielił policjant

Pokrzywdzonej kobiecie pomocy udzielił policjant, który był po służbie. Zaopiekował się nią oraz dał jej ciepły napój oraz ubranie. Następnie zawiadomił służby o całym zdarzeniu. 34-letnia kobieta trafiła do szpitala.

reklama

Jak przekazał Andrzej Jurkun z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie „Od samego początku policjanci wiedzieli, że kobieta padła ofiarą grupy agresorów. Dlatego sprawą natychmiast zajęli się olsztyńscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko życiu i zdrowiu. Kilka dni intensywnych i skrupulatnych działań doprowadziło do zatrzymania pięciu mężczyzn w wieku od 28 do 39 lat, którzy w ocenie policjantów mają związek z brutalnym pobiciem kobiety”.

Mężczyźni usłyszeli zarzuty

Pięciu mężczyzn usłyszało zarzuty dotyczące przestępstw przeciwko zdrowiu i życiu, w tym także uszkodzenia ciała oraz bezprawnego pozbawienia wolności.

Kolejny skandal w Barczewie? Strażnicy poniżyli kontrolera i zmusili go do oddania moczu na podłogę

Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa Olsztyn-Południe. W piątek sąd na wniosek prokuratora postanowił o zastosowaniu środka zapobiegawczego w postaci aresztu tymczasowego na okres trzech miesięcy.

Nowe informacje ws. koszmaru na Jarotach. Ogolili 34-latce głowę i rozebraną wyrzucili na ulicę pobicie Olsztyn, Wiadomości

źródło: PAP/RMF24

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

5 KOMENTARZY

5 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Zenek
14 lutego 2023 21:19

Prawilniacy z Jarot…. Ale z drugiej strony jaka normalna kobieta idzie z piecioma obcymi chlopami pic wódę , przeciez wiadomo jak to sie skonczy, masakra !!!
Grunt ze nie zgwalcili – bo pedaly!!!

Anonimowo
14 lutego 2023 16:18

Powinni ich rozstrzelać.

Popularne
Ogłoszenia

Kolejny skandal w Barczewie? Strażnicy poniżyli kontrolera i zmusili go do oddania moczu na podłogę

Kolejny skandal w Barczewie? Strażnicy poniżyli kontrolera i zmusili go do oddania moczu na podłogę