3 C
Olsztyn
wtorek, 23 kwietnia, 2024
reklama

Koszmar 34-latki. Pięciu mężczyzn trzymało ją w niewoli na Jarotach. Zrobili coś strasznego

OlsztynKoszmar 34-latki. Pięciu mężczyzn trzymało ją w niewoli na Jarotach. Zrobili coś...

Czasami jedna nieprzemyślana decyzja może doprowadzić do bardzo poważnych konsekwencji. Wtedy potrzebna jest pomoc, którą nie zawsze można łatwo i szybko otrzymać. Przekonała się o tym pewna 34-latka w Olsztynie.

reklama

Kobieta otrzymała pomoc po tym, jak jej losem zainteresował się policjant po służbie, który był w odpowiednim czasie w odpowiednim miejscu. Okazało się, że wcześniej 34-latka została pozbawiona wolności przez grupę mężczyzn i brutalnie pobita. W tej sprawie zatrzymano pięciu mężczyzn w wieku od 28 do 39-lat. Cała piątka usłyszał już zarzuty. Na wniosek prokuratora decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie.

*nagranie wideo

reklama

Do tego zdarzenia doszło na początku lutego 2023 roku w jednym z mieszkań na terenie Olsztyna. Ze wstępnych ustaleń interweniujących policjantów wynika, że wszystko zaczęło się od momentu, gdy 34-latka poznała grupę mężczyzn, która zaprosiła ją do domu. Początkowo jedynie wspólnie pili alkohol. Jednak w pewnym momencie mężczyźni stali się agresywni wobec pokrzywdzonej. Zaatakowali ją i brutalnie pobili, pozbawiając przy tym wolności i przetrzymując w mieszkaniu. Agresorzy następnego dnia wyrzucili swoją ofiarę na ulicę.

Zdezorientowana 34-latka szukała pomocy w pobliskich mieszkaniach. Jednak bezskutecznie. Na szczęście zauważył ją olsztyński policjant, który był po służbie. Funkcjonariusz nie był obojętny na los kobiety. Zaopiekował się pokrzywdzoną – dał jej ciepły napój oraz ubranie, zapytał co się stało i powiadomił służby. 34-latka ostatecznie trafiła do szpitala.

Od samego początku policjanci wiedzieli, że kobieta padła ofiarą grupy agresorów. Dlatego sprawą natychmiast zajęli się olsztyńscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko życiu i zdrowiu. Kilka dni intensywnych i skrupulatnych działań doprowadziło do zatrzymania pięciu mężczyzn w wieku od 28 do 39 lat, którzy w ocenie policjantów mają związek z brutalnym pobiciem kobiety.

reklama

Zgromadzony materiał dowodowy sprawił, że cała piątka usłyszała zarzuty dotyczące przestępstw przeciwko życiu i zdrowiu, w tym uszkodzenia ciała czy bezprawnego pozbawienia wolności. Trwa wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego zdarzenia, roli w nim poszczególnych uczestników oraz tego, czy nie doszło do innych przestępstw na szkodę pokrzywdzonej kobiety. Śledztwo w tej sprawie prowadzone jest przez Prokuraturę Rejonową Olsztyn-Południe.

W piątek (10.02.2023) sąd na wniosek prokuratora zastosował wobec pięciu mężczyzn środki zapobiegawcze w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy.

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

5 KOMENTARZY

5 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Joanna
14 lutego 2023 06:34

Co z tymi którzy odmówili jej pomocy ?!?!

Zwyrol PWO
14 lutego 2023 08:42

Skończyła się coca to ja wypuścili i dali liścia kontrolnego tak na otrzeźwienie

Polecane
Ogłoszenia