fbpx
6 C
Olsztyn
niedziela, 11 kwietnia, 2021
reklama

Gwiazdy Love Message Festival w Galerii Warmińskiej

reklama

W czasie Love Message Festival w Galerii Warmiskiej będzie można się spotkać z gwiazdami imprezy, zadać im pytanie na spotkaniach z fanami, czy zrobić z nimi pamiątkową fotografię! Wszyscy fani dobrej muzyki w czasie festiwalu po prostu muszą odwiedzić Galerię Warmińską.

„Terminy spotkań i nazwiska gwiazd, z którymi będzie się można spotkać w Galerii Warmińskiej będziemy podawać z wyprzedzeniem, które pozwoli fanom dotrzeć do nas na czas. Proszę zatem bacznie śledzić nasz profil na FB i stronę internetową” – zapowiada Michał Tur, dyrektor Galerii Warmińskiej i dodaje, że będą to niepowtarzalne spotkania, na których będzie można pytać idoli niemal o wszystko.
Przypominamy także, że wszyscy, którzy wydadzą na zakupach w Galerii Warmińskiej (poza kantorem) co najmniej 100 zł mogą kupić bilety na Love Message Festival z 25 proc. zniżką. Jeśli ktoś wyda znacznie więcej np. 1400 zł maksymalnie może kupić 5 biletów.
Promocyjne bilety będzie można kupić na specjalnej festiwalowej wyspie, która stanęła w Galerii Warmińskiej obok windy panoramicznej.

1000x1700-totem

Przeczytaj także:

reklama

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: