20 C
Olsztyn
sobota, 25 maja, 2024

Gwiazdy Love Message Festival w Galerii Warmińskiej

W czasie Love Message Festival w Galerii Warmiskiej będzie można się spotkać z gwiazdami imprezy, zadać im pytanie na spotkaniach z fanami, czy zrobić z nimi pamiątkową fotografię! Wszyscy fani dobrej muzyki w czasie festiwalu po prostu muszą odwiedzić Galerię Warmińską.

“Terminy spotkań i nazwiska gwiazd, z którymi będzie się można spotkać w Galerii Warmińskiej będziemy podawać z wyprzedzeniem, które pozwoli fanom dotrzeć do nas na czas. Proszę zatem bacznie śledzić nasz profil na FB i stronę internetową” – zapowiada Michał Tur, dyrektor Galerii Warmińskiej i dodaje, że będą to niepowtarzalne spotkania, na których będzie można pytać idoli niemal o wszystko.
Przypominamy także, że wszyscy, którzy wydadzą na zakupach w Galerii Warmińskiej (poza kantorem) co najmniej 100 zł mogą kupić bilety na Love Message Festival z 25 proc. zniżką. Jeśli ktoś wyda znacznie więcej np. 1400 zł maksymalnie może kupić 5 biletów.
Promocyjne bilety będzie można kupić na specjalnej festiwalowej wyspie, która stanęła w Galerii Warmińskiej obok windy panoramicznej.

1000x1700-totem