-0 C
Olsztyn
poniedziałek, 30 stycznia, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Poznaliśmy nowego najemcę w Dukacie. Tym razem nie będzie to sklep odzieżowy

OlsztynPoznaliśmy nowego najemcę w Dukacie. Tym razem nie będzie to sklep odzieżowy

Znany jest już nowy najemca, który otworzy się w Dukacie. Mimo przewidywań nie będzie to kolejny sklep, a placówka medyczna.

Nowa firma już wkrótce

reklama

Ostatnim sklepem jaki znajdował się w najniższej kondygnacji Domu Towarowego Dukat był sklep odzieżowy Monnari. Już niedługo powstanie tam nowa firma. Tym razem będzie to placówka medyczna. Jak wyjaśniła Justyna Maletka z biura prasowego firmyInformuję, że na terenie DT Dukat powstaje placówka medyczna Lux Med. Obecnie trwa finalizacja prac budowlanych”. I jak dodaje „Planujemy rozpoczęcie działalności w pierwszym kwartale tego roku”.

Kultowy Dukat

Dukat jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych obiektów handlowych w Olsztynie. Od lat cieszy się zainteresowaniem wśród najemców. Jak powiedziała Daria Banachowska, zarządca obiektu „Dom Towarowy „Dukat” cieszy się dużym zainteresowaniem przede wszystkim ze względu na swoje położenie w ścisłym centrum Olsztyna. Wraz z początkiem roku do grona najemców dołączy kolejna silna marka, którą jest przychodnia Lux Med. Jest nam niezmiernie miło, że lider rynku prywatnych usług zdrowotnych po raz kolejny obdarzył nas zaufaniem, co z pewnością przełoży się na długoletnią owocną współpracę”.

Agent nieruchomości z Olsztyna chce schudnąć. I założył się o to z internautami

Działalność Lux Med

reklama

Lux Med prowadzi działalność związaną z usługami z zakresu medycyny pracy, podstawowej opieki zdrowotnej oraz badaniami. Nowa lokalizacja z pewnością ułatwi dostęp do tej placówki głównie dzięki położeniu w pobliżu przystanków, komunikacji miejskiej oraz urzędów.

źródło: Gazeta Wyborcza

reklama
reklama
reklama
reklama

14 KOMENTARZY

14 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
tiaa
24 stycznia 2023 13:30

jak 2 lata temu trzeba było leczyć ludzi to nie leczyli bo robili po nogach i ludzie umierali na zawały i inne nagłe przypadki a teraz patoklinik się porobiło w całej Polsce

Jarecki
24 stycznia 2023 10:16

Jeszcze chwila i na dzierżawy lokali w galeriach będą mogli sobie pozwolić tylko lekarze za pieniądze. Ginekolodzy,stomatolodzy i inni . Zostaną Nam galerie medyczne……

Popularne

Ceny mieszkań w Olsztynie 2022. Jest drogo i coraz rzadziej nas stać na własne lokum?