-1 C
Olsztyn
środa, 8 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Kolejne włamanie do restauracji w Olsztynie

OlsztynKolejne włamanie do restauracji w Olsztynie

Parę dni temu pisaliśmy o włamaniu do restauracji przy ul. 1 Maja. Niestety, okazuje się, że to nie jedyny lokal, który został okradziony.

Włamanie do restauracji BoNoBo Vegan

reklama

BoNoBo Vegan, wegańska restauracja znajdująca się w Olsztynie, została okradziona tuż przed Sylwestrem. Stracili wszystkie pieniądze przeznaczone na wypłaty dla pracowników oraz utrzymanie lokalu. To pierwszy raz, kiedy muszą prosić o pomoc. Bez niej, nie będą mogli dalej funkcjonować. Otworzyli restaurację we wrześniu 2019 roku, ale musieli ją szybko zamknąć z powodu pandemii. Po ponownym otwarciu zamknięto ją ponownie. Choć byli zmęczeni, nigdy wcześniej nie prosili o pomoc. Zawsze rozwiązywali problemy samodzielnie. Chcieli, tylko aby ludzie przychodzili do ich restauracji, ponieważ to pozwalało im istnieć. Czasami jednak zdarza się coś, co odbiera wszelką siłę.

Rabowali Stokrotkę i zaatakowali policjanta. Prokurator ich wypuścił i znowu okradli

Tuż przed sylwestrem, ktoś bezczelnie włamał się do restauracji i ukradł wszystkie pieniądze. Trudno opisać, jak bardzo są zdruzgotani. Przyszłość ich lokalu jest niepewna. Wszyscy w BoNoBo traktują restaurację jak drugi dom. Spędzają tam dużo czasu. Szczerze chcą, aby ludzie czuli się tam dobrze, aby cieszyli się jedzeniem, siedzeniem i spotkaniami z bliskimi. Jako jedyna w pełni wegańska restauracja w Olsztynie, przykładają dużą wagę do jakości i różnorodności potraw.

reklama

Link do zrzutki: zrzutka.pl/uxp7c6

Włamanie do Naleśnikarni Pomarańcza

reklama

Jak się okazuje to nie jedyne włamanie w krótkim odstępie czasu. 3 stycznia ktoś włamał się do Naleśnikarni Pomarańcza. „3 stycznia oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał zgłoszenie o włamaniu do jednej z restauracji na terenie Starego Miasta. Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza oraz technik kryminalistyki. W trakcie czynności przyjęto zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa, zabezpieczono ślady czy nagrania z kamer monitoringu. W tej sprawie zostało wszczęte dochodzenie mające na celu wyjaśnić okoliczności zdarzenia” – przekazał nam mł. asp. Andrzej Jurkun z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

Co się dzieje w tym Lidlu? Opublikowano nagranie z Olsztyna

reklama
reklama
reklama
reklama

8 KOMENTARZY

8 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
edrfg
11 stycznia 2023 18:15

co za bystrzak trzyma gotówkę w lokalu???? podejrzane

Szok
11 stycznia 2023 12:22

No skoro włamali się bezczelnie to faktycznie skandal.

Popularne

Zła kobieta z Dobrego miasta poszukiwana przez policję. Niezły miała tupet?