24 C
Olsztyn
wtorek, 6 czerwca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Dwóch mężczyzn przez kilka dni gwałciło nastolatkę z Olsztyna?

WiadomościDwóch mężczyzn przez kilka dni gwałciło nastolatkę z Olsztyna?

Prokuratury Rejonowa Olsztyn-Północ w Olsztynie, prowadzi śledztwo w którym zgromadzono dowody pozwalające przedstawić Krzysztofowi P. i Mirosławowi C. zarzut o to, że w krótkich odstępach czasu w okresie od dnia 11 do 12 lipca 2016 roku, w Olsztynie oraz w miejscowości Trękusek, gm. Purda po uprzednim pozbawieniu wolności, wielokrotnie doprowadzili małoletnią do obcowania płciowego.

reklama

Dodatkowo podejrzani mieli ją bić rękoma po całym ciele, dusić oraz zmuszać do zażywania amfetaminy. Gdy sprawa wyszła na jaw mężczyźni zastraszali dziewczynę żeby nie zeznawała. Grozili jej śmiercią.

Podejrzani nie przyznali się do popełniania zarzucanej im zbrodni wyjaśniając m.in., że pokrzywdzona była w Trękusku z własnej woli i przez nikogo nie została zgwałcona.

reklama

Jak poinformował nas rzecznik prokuratury: – W wyniku przeszukania zabezpieczono między innymi woreczki z substancja koloru białego (wstępne badania wskazują, że jest to amfetamina), susz roślinny – testerem stwierdzono, że jest to marihuana a ponadto samochód, którego numery identyfikacyjne noszą ślady przerobienia, „łamaki”, kominiarki a ponadto ślady krwi czy włosy, które mogą mieć związek z opisanym lub innymi zgwałceniami.

Za zarzuconą zbrodnię grozi im do 5 do 15 lat pozbawienia wolności. Mężczyzn tymczasowo aresztowano ona 3 miesiące.

reklama

Na podstawie analizy dotychczas zebranych dowodów, prokurator prowadzący doszedł do wniosku, że pokrzywdzonych może być więcej, stąd apelujemy kontakt pod numerem 0-89-522-34-64 lub każdym numerem prokuratury czy Policji. Policja zapewnia także o pełnej anonimowości oraz wszelkiej możliwej pomocy ze strony prokuratury, w tym psychologicznej.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Spokoj
2 sierpnia 2016 13:41

Na pewno terrorysci z Syrii. Niemożliwe aby Polak katolik takie rzeczy wyprawiał – chyba ze była to prowokacja ZOMO

Popularne
Ogłoszenia