-0 C
Olsztyn
poniedziałek, 26 lutego, 2024
reklama

OKI wystąpi na Scenie Głównej podczas Kortowiady 2023

OlsztynOKI wystąpi na Scenie Głównej podczas Kortowiady 2023

Zgodnie z zapowiedziami organizatorzy podzielili się pierwszymi informacjami na temat nadchodzącej 62. edycji Kortowiady jeszcze przed świętami. Nie poprzestali jednak na ogłoszeniu artysty – uruchomiona została także oficjalna strona internetowa oraz sprzedaż biletów.

reklama

Oki to młody raper wyróżniający się charakterystycznym wizerunkiem i niebagatelnym artystycznym potencjałem, który już od kilku lat buduje swoją pozycję na rynku muzycznym. Znany z projektu „OIO” tworzonego wraz z Otsochodzi oraz Young Igim artysta w czerwcu 2022 roku wydał solowy album „PRODUKT47”, który jeszcze przed premierą uzyskał status złotej płyty. Wydawnictwo cieszy się niezwykle dużą popularnością, a Młody Jeżyk zagrał już wiele świetnych koncertów. Pora na występ na Kortowiadzie!

Pod adresem www.kortowiada.pl znajduje się, imponująca galaktyczną oprawą wizualną, oficjalna strona internetowa Kortowiady, za pośrednictwem której, obok social mediów (www.facebook.com/kortowiadafestiwal, www.instagram.com/kortowiada) organizatorzy będą dzielić się informacjami dotyczącymi nadchodzącej edycji olsztyńskich juwenaliów.

reklama

Na stronie www.bilety.kortowiada.pl zainteresowani znajdą możliwość zakupu karnetów na wydarzenie z puli „Świąteczna Przedsprzedaż” w trzech wariantach: student i pracownik UWM (89 złotych), studenci innych uczelni i uczniowie szkół ponadpodstawowych (119 złotych oraz pozostali (149 złotych). Zakup biletów w specjalnych cenach będzie możliwy do 6 stycznia 2023 roku. Obecnie dostępne są wyłącznie karnety, a bilety jednodniowe będzie można nabyć, jak wskazano na stronie internetowej, od 27 marca.

Przypominamy, że olsztyńskie juwenalia 2023, będą trwały od 24 do 27 maja. Sponsorem głównym Kortowiady jest Perła – Browary Lubelskie.

Patronatem medialnym wydarzenie objęli: Wirtualna Polska, CGM, TKO Olsztyn, Ukiel Info, olsztyn.com.pl, DlaStudenta.pl, Gazeta Olsztyńska, Radio Eska oraz Radio UWM FM.

OKI wystąpi na Scenie Głównej podczas Kortowiady 2023 Kortowiada Olsztyn, Wiadomości
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Gość
20 grudnia 2022 14:32

Nie znam typa

Alo
21 grudnia 2022 12:10

Kto wynalazł takie Straszydło

Polecane
Ogłoszenia