-2 C
Olsztyn
sobota, 4 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Autobus najechał na krawężnik i całkowicie sparaliżował ruch na ul. Bartąskiej

OlsztynAutobus najechał na krawężnik i całkowicie sparaliżował ruch na ul. Bartąskiej

Autobus komunikacji miejskiej jadąc z Bartąga uderzył w krawężnik, co spowodowało zablokowanie drogi. Pozostali kierowcy wiedzieli już, że czeka ich stanie w ogromnym korku.

reklama

Do zdarzenia doszło dziś (16.12.2022) około godz. 8 rano. Internauci ochoczo wstawiali na Facebooku grupy oraz swoje komentarze na temat zdarzenia. Wstępnie wygląda na to, że autobus jadąc od strony Bartąga do Olsztyna, najechał na krawężnik, co spowodowało, że nie mógł dalej się poruszać. Za nim i przed nim były kolejne autobusy, przez co doszło do całkowitego paraliżu skrzyżowania ulic Bartąskiej z ulicą Stawigudzką. Kierowcy utknęli w korku.

Na miejscu pracowały służby. Pojazd, który „zawisł” na krawężniku został usunięty. Funkcjonariusze policji udrożnili ruch.

Próba wymuszenia mandatu? Nietypowe zachowanie policjantów przed przejściem dla pieszych
reklama

Niedawno w tym miejscu miało miejsce inne zdarzenie, które również spowodowało ogromne utrudnienia. Jeden z kierowców nie wytrzymał ciśnienia na tymczasowym skrzyżowaniu i doprowadził do zderzenia się z dwoma innymi pojazdami.

fot. Suszenie w Olsztynie

reklama
reklama
reklama
reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Nein
16 grudnia 2022 16:08

Przecież na tej budowie dzieje się co chce. Dziury, że można koło urwać a od strony Bartąga stoi wysypana góra piachu i na równi z nią linia zatrzymania się przed sygnalizatorem co uniemożliwia przejazd z na przeciwka gdy pojazd czeka przed sygnalizatorem.

XD
16 grudnia 2022 14:59

Ten autobus nie należy do mpk olsztyn, a do stawigudy i wykonuje kursy po za miastowe, swoją trasę zaczyna za tęczowym lasem i tez ja tam koczy po zrobieniu kółka

Popularne

Ruszają prace projektowe dla dwóch odcinków DK51