fbpx
-1 C
Olsztyn
sobota, 26 listopada, 2022
reklama

Kierowcy nie wytrzymują ciśnienia. Jeszcze większe utrudnienia na ul. Bartąskiej

OlsztynKierowcy nie wytrzymują ciśnienia. Jeszcze większe utrudnienia na ul. Bartąskiej

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Po godzinie 13:00 doszło do zdarzenia drogowego na ul. Bartąskiej w Olsztynie. Powstały jeszcze większe korki niż zazwyczaj.

Na skrzyżowaniu ul. Bartąskiej z ul. Stawigudzką trwa budowa ronda. Jest postawiona sygnalizacja tymczasowa i wprowadzono ruch wahadłowy. Od samego początku powstały ogromne utrudnienia w ruchu drogowym. Mieszkańcy okolicznych bloków jadą czasem kilkadziesiąt minut w stronę miasta lub z niego wracając. Nie ma alternatywnego objazdu.

Dziś (24.11.2022) sytuacja stała się jeszcze bardziej krytyczna. Według wstępnych informacji jeden z kierowców nie wytrzymał ciśnienia i doprowadził do zderzenia się z dwoma innymi pojazdami. Na miejsce dotarli ratownicy. Jedna osoba uskarża się na ból w klatce piersiowej i kręgosłupa. Zdarzenie drogowe spowodowało wstrzymanie ruchu drogowego.

„Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że 47-letni kierujący mercedesem wjechał na czerwonym świetle i zderzył się z jadącym z naprzeciwka oplem, a ten uderzył w seata. Do szpitala na badania trafiła jedna osoba. Nieodpowiedzialny sprawca zdarzenia został ukarany mandatem w kwocie 1500 zł oraz dostał 10 punktów karnych” – przekazał rzecznik olsztyńskiej policji.

Dwie nastolatki jeżdżąc rowerami nagrywały filmy na Tik-Toka. 14-latka wjechała przed nadjeżdżający samochód i została potrącona

AKTUALIZACJA (godz. 13:33)

Straż pożarna właśnie odjechała. Przywrócono ruch wahadłowy.

Kierowcy nie wytrzymują ciśnienia. Jeszcze większe utrudnienia na ul. Bartąskiej wypadek Olsztyn, Wiadomości
Kierowcy nie wytrzymują ciśnienia. Jeszcze większe utrudnienia na ul. Bartąskiej wypadek Olsztyn, Wiadomości

fot. Suszenie w Olsztynie

reklama
reklama
reklama

5 KOMENTARZY

5 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze