27 C
Olsztyn
poniedziałek, 27 maja, 2024
reklama

Mieszkaniec Zatorza ukradł samochód razem z Buldogiem

OlsztynMieszkaniec Zatorza ukradł samochód razem z Buldogiem

34-letni mieszkaniec olsztyńskiego Zatorza został zatrzymany przez policjantów pod zarzutem kradzieży samochodu i psa, którego właściciel zostawił na chwile w pojeździe. Funkcjonariusze odzyskali czworonoga i przedmioty, które w chwili popełnienia przestępstwa znajdowały się na pace volkswagena. Sprawcy grozi kara 5 lat pozbawienia wolności.

reklama

Do kradzieży volkswagena doszło w styczniu 2016 roku. Mężczyzna podjechał swoim samochodem do sklepu by kupić bułki. W stacyjce zostawił kluczyki a na siedzeniu pasażera swojego czworonogiego przyjaciela – Buldoga francuskiego. Kiedy po kilku minutach wrócił, samochodu już nie było. Sprawa została zgłoszona olsztyńskim policjantom. Straty wyceniono na kilkadziesiąt tysięcy złotych, ponieważ na pace znajdowały się elektronarzędzia oraz maszyny budowlane niezbędne do wykonywania przez pokrzywdzonego zawodu.

Funkcjonariusze pracowali nad ustaleniem sprawcy kradzieży. Kilka dni temu policjanci operacyjnie ustalili, że skradziony wraz z volkswagenem pies najprawdopodobniej przebywa w jednym z mieszkań na Zatorzu. Ich podejrzenia potwierdziły się. Buldog został odzyskany i wrócił z powrotem do właściciela. Podczas przeszukania pomieszczeń gospodarczych należących do 34-latka policjanci znaleźli maszyny i narzędzia należące również do pokrzywdzonego. Po samochodzie został już tylko lewarek.

reklama

Mieszkaniec Zatorza został zatrzymany. Następnego dnia usłyszał zarzut kradzieży, do którego nie przyznał się. Z uwagi na to, że był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za inne przestępstwo, jeszcze tego samego dnia został przewieziony do zakładu karnego.

Za kradzież grozi mu kara 5 lat pozbawienia wolności.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

12 KOMENTARZY

12 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Alex Eva
28 lipca 2016 18:23

Rasa psa z dużej litery też dla większej liczby komentarzy? Działa! 😉

ALukasz Rochowski
27 lipca 2016 22:57

Budloga mu zajebali z autem w psie

Polecane
Ogłoszenia