27 C
Olsztyn
środa, 7 czerwca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Zgłosiła kradzież auta z garażu. Zapomniała, że zaparkowała w innym miejscu

WiadomościZgłosiła kradzież auta z garażu. Zapomniała, że zaparkowała w innym miejscu

Grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z technikiem kryminalistyki pracowała na miejscu kradzieży z włamaniem …. do której nie doszło. Zgłaszająca była pewna, że auto zaparkowała w garażu. Zapomniała jednak, że dzień wcześniej zostawiła je na pobliskim parkingu.

reklama

We wtorek (26.07) około godz. 13:30 oficer dyżurny otrzymał informację, że z garażu na ul. Pstrowskiego został skradziony nissan. Od razu zarejestrował auto jako kradzione i wysłał na miejsce grupę dochodzeniowo-śledczą wraz z technikiem kryminalistyki. Okazało się jednak, że drzwi oraz kłódka do garażu nie są uszkodzone i z zewnątrz wszystko wydaje się być w porządku.

W trakcie czynności do zgłaszającej zadzwonił mąż, który przypomniał jej, że przecież dzień wcześniej samochód zostawiła na pobliskim parkingu a nie w garażu.
Funkcjonariusze sprawdzili tą informację i faktycznie, nissan cały i bez śladów włamania stał na parkingu jednego z supermarketów. Ponieważ do przestępstwa nie doszło, a kobieta nieświadomie wprowadziła policjantów w błąd, czynności zostały zakończone.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

3 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
stachooj
27 lipca 2016 17:53

co za łycha..

Natalia Mikucinska
27 lipca 2016 14:22

Weronika Janiszewska przypomina ci to kogoś 😀 ?

Popularne
Ogłoszenia