-0 C
Olsztyn
poniedziałek, 30 stycznia, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Doniósł na sąsiada, ale sam też trafił za kratki

BraniewoDoniósł na sąsiada, ale sam też trafił za kratki

Pewien 38-letni zgłosił policjantom awanturę z sąsiadem. Jednak przebieg interwencji sprawił, że zakończyła się zupełnie inaczej, niż można było się tego spodziewać. Policyjny nos i dociekliwość interweniujących funkcjonariuszy doprowadziły do tego, że w mieszkaniu mężczyzny ujawnione zostały znaczne ilości środków odurzających oraz treści z o charakterze seksualnym z udziałem nieletnich. Wobec mężczyzny sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego 3-miesięcznego aresztu.

reklama

W czwartek (01.12.2022r.) dyżurny braniewskiej komendy otrzymał zgłoszenie o awanturze pomiędzy sąsiadami, do której doszło na jeden z ulic Braniewa. Na miejsce natychmiast skierowano patrol policji, który pojechał do mieszkania zgłaszającego. W trakcie interwencji uwagę policjantów przykuło zachowanie 38-latka. Mężczyzna zachowywał się nadpobudliwie i nerwowo. Nie chciał wpuścić policjantów do środka, zamykał przed nimi drzwi do pomieszczeń znajdujących się w mieszkaniu.

Susza na święta? Kryminalni zlikwidowali lokalną "hurtownię" narkotyków w domu 28-latki
Doniósł na sąsiada, ale sam też trafił za kratki narkotyki Braniewo, Wiadomości

Funkcjonariusze od początku rozmowy z mężczyzną podejrzewali, że ten coś przed nimi ukrywa. Po chwili podejrzenia potwierdziły się. Gdy weszli do mieszkania, w jednym z pomieszczeń znaleźli 30 donic, w których rosły krzaki konopi, 300 gramów suszu roślinnego oraz grzyby halucynogenne o masie 60 gramów. Na miejsce wezwani zostali policjanci Wydziału Kryminalnego, którzy zabezpieczyli miejsce oraz przeprowadzili przeszukanie. W trakcie tych czynności, kryminalni znaleźli dodatkowo nośniki danych zawierające treści o charakterze seksualnym z udziałem małoletnich. Znajdowały się one na płytach CD oraz innych nośnikach pamięci. Zebrany materiał został zabezpieczony do dalszej analizy.

Doniósł na sąsiada, ale sam też trafił za kratki narkotyki Braniewo, Wiadomości
reklama

Mężczyzna został zatrzymany, trafił do braniewskiej komendy gdzie przedstawiono mu zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz treści o charakterze seksualnym z udziałem małoletnich, za co grozi kara łącznie 15 lat pozbawienia wolności. Braniewski Sąd zastosował wobec 38-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy.

Olsztyńskie CBŚP rozbiło grupę handlarzy narkotyków. Mogli wprowadzić do obrotu nawet 390 kg amfetaminy

źródło: KPP Braniewo

reklama
reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Jarosław K 👅 to gówno 🤭😊
8 grudnia 2022 22:44

To teraz dupa pęknie 🤭🤗😛

Popularne

Olsztyńscy wywiadowcy zatrzymali 23-latka z rzadko spotykanym narkotykiem