fbpx
-0 C
Olsztyn
sobota, 4 grudnia, 2021
reklama

Nie żyje Naczelnik Wydziału Kryminalnego

reklama

Był policjantem 29 lat. Nie żyje podinsp. Bogdana Kieżuna Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Węgorzewie.

„W imieniu kierownictwa warmińsko-mazurskiej Policji, Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów w Olsztynie, a w szczególności kierownictwa, policjantów i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Węgorzewie, jego najbliższym i przyjaciołom składamy wyrazy głębokiego współczucia” – przekazało biuro prasowe KWP w Olsztynie.

Odszedł mając zaledwie 48 lat. Był koleżeński i wzorowo pełnił służbę. Swoją przygodę z mundurem zaczął w 1992 roku w Giżycku. Od początku związany był z pionem kryminalnym. Pod koniec 2006 roku został powołany na funkcję Naczelnika Wydziału Kryminalnego w Komendzie Powiatowej Policji w Węgorzewie.

reklama

„W swoim przedwcześnie zakończonym życiu dał się poznać nie tylko jako sumienny policjant oddany służbie na rzecz innych, ale przede wszystkim jako człowiek ciepły i życzliwy wobec innych. Był zawsze otwarty na potrzeby drugiego człowieka, nigdy nie odmówił pomocy swoim współpracownikom. Mimo ciężkiej i wyniszczającej walki z chorobą, służbę pełnił niemal do ostatnich dni życia. Na wieczną służbę odszedł wieczorem 16 listopada 2021 roku” – wspominają w rozmowie koledzy.

Czytaj też:  W Węgorzewie powstanie pierwszy hotel

źródło: KWP Olsztyn

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

reklama