reklama

Nowe serwisy na TKO: Sport | Nekrologi

20-latka uprawiała na strychu 26 krzaków konopi

Wiadomości20-latka uprawiała na strychu 26 krzaków konopi

Kto, wbrew przepisom ustawy, uprawia mak, z wyjątkiem maku niskomorfinowego, konopie, z wyjątkiem konopi włóknistych, lub krzew koki, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

reklama
20-latka uprawiała na strychu 26 krzaków konopi
Autor zdjęcia: KPP Iława

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Iławie ustalili, że w jednym z domów w powiecie nowomiejskim mogą być uprawiane konopie. Funkcjonariusze pojechali pod wskazany adres, gdzie potwierdzili uzyskane informacje. Okazało się, że na strychu 20-latki wyposażonym w specjalistyczny sprzęt rosło 26 krzewów konopi indyjskich. Kobieta tłumaczyła policjantom, że narkotyki uprawiała na swój użytek. W trakcie dalszych czynności policjanci zabezpieczyli znalezione rośliny oraz sprzęt służący do ich uprawy. Mieszkanka powiatu nowomiejskiego została zatrzymana.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutu 20-latce, do którego się przyznała. Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii za samą uprawę konopi przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

reklama

 

Przeczytaj także

reklama
0 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Jak założyć sprawę spadkową?

Jak przeprowadzić postępowanie spadkowe?

Jak zatrzymać próchnicę?

Kiedy interwencja staje się nieunikniona?

Trwa rekrutacja do przedszkoli i żłobków Norlandia w Toruniu. Poznaj ofertę i dostępne rabaty

To propozycja dla rodziców, którzy poszukują miejsca łączącego wysoką jakość edukacji, bezpieczeństwo, wsparcie specjalistów oraz przyjazną, rodzinną atmosferę.

Rozwiązania przemysłowe

Obecnie działalność przemysłowa opiera się na wykorzystaniu nowoczesnych technologii, które umożliwiają podniesienie efektywności procesów produkcyjnych.

Czy ASG to bezpieczna forma rozrywki?

Na czym polega różnica w bezpieczeństwie między ASG a paintballem?
reklama
reklama