fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

niedziela, 17 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Kryminalni wyeliminowali kolejnego przestępcę. 23-latek miał ponad 100 gramów suszu roślinnego

Kurier Extra Kryminalni wyeliminowali kolejnego przestępcę. 23-latek miał ponad 100 gramów suszu roślinnego

Podczas przeszukania mieszkania 23-letniego mężczyzny kryminalni znaleźli susz roślinny. Łącznie policjanci zabezpieczyli ponad 100 gramów marihuany. Mieszkańcowi Ełku za posiadanie środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej nieustannie dążą to tego, by eliminować z rynku wszelkie środki odurzające. Weryfikują każdą informację oraz prowadzą czynności pozaprocesowe, które mają na celu pozyskanie jak największej wiedzy w tym zakresie. Tak też było w poniedziałek (3 czerwca). Funkcjonariusze sprawdzili informację, z której wynikało, że 23-letni mieszkaniec Ełku może posiadać środki odurzające. Podczas przeszukania zajmowanego przez niego mieszkania, kryminalni znaleźli susz roślinny. Łącznie policjanci zabezpieczyli ponad 100 gramów marihuany.

Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie środków odurzających 23-latkowi grozi teraz kara pozbawienia wolności do lat 3.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
ŹródłoKWP Olsztyn

10 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


10 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

10
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x