Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
1 C
Olsztyn
niedziela, 26 stycznia, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Kryminalni wyeliminowali kolejnego przestępcę. 23-latek miał ponad 100 gramów suszu roślinnego

reklama

Podczas przeszukania mieszkania 23-letniego mężczyzny kryminalni znaleźli susz roślinny. Łącznie policjanci zabezpieczyli ponad 100 gramów marihuany. Mieszkańcowi Ełku za posiadanie środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej nieustannie dążą to tego, by eliminować z rynku wszelkie środki odurzające. Weryfikują każdą informację oraz prowadzą czynności pozaprocesowe, które mają na celu pozyskanie jak największej wiedzy w tym zakresie. Tak też było w poniedziałek (3 czerwca). Funkcjonariusze sprawdzili informację, z której wynikało, że 23-letni mieszkaniec Ełku może posiadać środki odurzające. Podczas przeszukania zajmowanego przez niego mieszkania, kryminalni znaleźli susz roślinny. Łącznie policjanci zabezpieczyli ponad 100 gramów marihuany.

Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie środków odurzających 23-latkowi grozi teraz kara pozbawienia wolności do lat 3.

reklama

styczeń, 2020

27STY18:00W KIERACIE UBOJNISala kameralna - Amfiteatr im. Czesława Niemena, ul. OkopowaKategoria wydarzenia:Darmowe,Literatura,Spotkania,Wykłady

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
ŹródłoKWP Olsztyn
reklama

10 KOMENTARZE

 1. Glupoty pierdolicie, ta wasza boska roslina tez szkodzi, psychicznie. W dodatku duzo bardziej niz alkohol „po ktorym kazdy jest agresywny i sie bije i zabija itp itd.”.

  1
  10
 2. Niech oni się nie ośmieszają. Aż dziwne że tym razem nie udostępniali zdjęcia żeby nas ludzi w internecie prosić o pomoc w znalezieniu konkretnej osoby.

 3. No to naprawdę groźny przestępca na równi z mordercą można postawić. Co za kraj co za ludzie . Nie ma to jak młodemu chłopaki namieszać w życiu za roślinę która nikomu krzywdy nie zrobiła. Mogli by się zająć patologia i rodzinami w której jest przemoc spowodowana alkoholem bardziej pożyteczne . No ale cóż taki kraj…. brak słów.

  15
  2
  • Dokładnie, zgadzam się. Paradoks, że największym zagrożeniem związanym z ziołem jest samo jego posiadanie w naszym kraju. Smutne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Konkurs

Warte uwagi

To jedyny bar w Olsztynie z takim klimatem. Dlaczego ten lokal tak bardzo się wyróżnia?

To na pewno miejsce wyjątkowe ze względu na klimat, który tam panuje. A ten tworzą przede wszystkim ludzie. Klienci Masonerii nie mają złudzeń i na...

RABATOL.PL

X