fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

sobota, 26 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Kryminalni wyeliminowali kolejnego przestępcę. 23-latek miał ponad 100 gramów suszu roślinnego

Kurier Extra Kryminalni wyeliminowali kolejnego przestępcę. 23-latek miał ponad 100 gramów suszu roślinnego

Podczas przeszukania mieszkania 23-letniego mężczyzny kryminalni znaleźli susz roślinny. Łącznie policjanci zabezpieczyli ponad 100 gramów marihuany. Mieszkańcowi Ełku za posiadanie środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej nieustannie dążą to tego, by eliminować z rynku wszelkie środki odurzające. Weryfikują każdą informację oraz prowadzą czynności pozaprocesowe, które mają na celu pozyskanie jak największej wiedzy w tym zakresie. Tak też było w poniedziałek (3 czerwca). Funkcjonariusze sprawdzili informację, z której wynikało, że 23-letni mieszkaniec Ełku może posiadać środki odurzające. Podczas przeszukania zajmowanego przez niego mieszkania, kryminalni znaleźli susz roślinny. Łącznie policjanci zabezpieczyli ponad 100 gramów marihuany.

Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie środków odurzających 23-latkowi grozi teraz kara pozbawienia wolności do lat 3.

Przeczytaj także:

ŹródłoKWP Olsztyn

10 KOMENTARZE

 1. Glupoty pierdolicie, ta wasza boska roslina tez szkodzi, psychicznie. W dodatku duzo bardziej niz alkohol „po ktorym kazdy jest agresywny i sie bije i zabija itp itd.”.

  1
  10
 2. Niech oni się nie ośmieszają. Aż dziwne że tym razem nie udostępniali zdjęcia żeby nas ludzi w internecie prosić o pomoc w znalezieniu konkretnej osoby.

 3. No to naprawdę groźny przestępca na równi z mordercą można postawić. Co za kraj co za ludzie . Nie ma to jak młodemu chłopaki namieszać w życiu za roślinę która nikomu krzywdy nie zrobiła. Mogli by się zająć patologia i rodzinami w której jest przemoc spowodowana alkoholem bardziej pożyteczne . No ale cóż taki kraj…. brak słów.

  15
  2
  • Dokładnie, zgadzam się. Paradoks, że największym zagrożeniem związanym z ziołem jest samo jego posiadanie w naszym kraju. Smutne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualny Mistrz Świata we fryzjerstwie zaprasza do swojego nowego salonu

Multimedalista fryzjerskich mistrzostw Polski, Europy i Świata zaprasza do swojego salonu fryzjerskiego, w którym zwykła fryzura urasta do rangi dzieła sztuki. Sukcesy Jacka Chamery wzięły...

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Przeczytaj także: