fbpx
-0 C
Olsztyn
niedziela, 4 grudnia, 2022
reklama

Wywiadowcy KMP Olsztyn zlikwidowali plantację. Zabezpieczyli 15 sadzonek i 50g suszu

OlsztynWywiadowcy KMP Olsztyn zlikwidowali plantację. Zabezpieczyli 15 sadzonek i 50g suszu

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Posiadanie narkotyków bez względu na ich rodzaj jest w Polsce nielegalne i zagrożone karą pozbawienia wolności. Przekonał się o tym pewien 27-latek, u którego znaleziono i zabezpieczono plantację konopi oraz marihuanę. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Wywiadowcy KMP Olsztyn zlikwidowali plantację. Zabezpieczyli 15 sadzonek i 50g suszu narkotyki Olsztyn, Wiadomości

W poniedziałek (07.11.2022r.) funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową wraz z policyjnymi wywiadowcami z Komendy Miejskiej Policji w Olszynie w wyniku wcześniejszych ustaleń operacyjnych znaleźli i zlikwidowali plantacje konopi na terenie gminy Biskupiec. Nielegalne rośliny zostały znalezione w specjalnie przygotowanym i zamaskowanym pomieszczeniu na poddaszu budynku jednorodzinnego. W trakcie przeszukania policjanci zabezpieczyli 15 sadzonek, ścięte gałązki konopi oraz sprzęt do służący do uprawy narkotyków. Ponadto funkcjonariusze w innym mieszkaniu zajmowanym przez 27-latka znaleźli słój wypełniony zielonym suszem roślinnym. Ze wstępnych ustaleń wynika że zabezpieczono prawie 50 gramów marihuany, którą przekazano do dalszych badań laboratoryjnych.

Policjanci zatrzymali go, bo jechał niestabilnie i nerwowo hamował. Okazało się, że rozsypał mu się mefedron
Wywiadowcy KMP Olsztyn zlikwidowali plantację. Zabezpieczyli 15 sadzonek i 50g suszu narkotyki Olsztyn, Wiadomości

27-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Następnego dnia usłyszał zarzuty. Wkrótce mężczyzna odpowie za uprawę konopi innej niż włókniste oraz posiadanie środków odurzających. Grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

źródło: KMP Olsztyn

reklama
reklama
reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze