14 C
Olsztyn
niedziela, 26 maja, 2024
reklama

Wywiadowcy KMP Olsztyn zlikwidowali plantację. Zabezpieczyli 15 sadzonek i 50g suszu

OlsztynWywiadowcy KMP Olsztyn zlikwidowali plantację. Zabezpieczyli 15 sadzonek i 50g suszu

Posiadanie narkotyków bez względu na ich rodzaj jest w Polsce nielegalne i zagrożone karą pozbawienia wolności. Przekonał się o tym pewien 27-latek, u którego znaleziono i zabezpieczono plantację konopi oraz marihuanę. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

reklama
Wywiadowcy KMP Olsztyn zlikwidowali plantację. Zabezpieczyli 15 sadzonek i 50g suszu narkotyki Olsztyn, Wiadomości

W poniedziałek (07.11.2022r.) funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową wraz z policyjnymi wywiadowcami z Komendy Miejskiej Policji w Olszynie w wyniku wcześniejszych ustaleń operacyjnych znaleźli i zlikwidowali plantacje konopi na terenie gminy Biskupiec. Nielegalne rośliny zostały znalezione w specjalnie przygotowanym i zamaskowanym pomieszczeniu na poddaszu budynku jednorodzinnego. W trakcie przeszukania policjanci zabezpieczyli 15 sadzonek, ścięte gałązki konopi oraz sprzęt do służący do uprawy narkotyków. Ponadto funkcjonariusze w innym mieszkaniu zajmowanym przez 27-latka znaleźli słój wypełniony zielonym suszem roślinnym. Ze wstępnych ustaleń wynika że zabezpieczono prawie 50 gramów marihuany, którą przekazano do dalszych badań laboratoryjnych.

Wywiadowcy KMP Olsztyn zlikwidowali plantację. Zabezpieczyli 15 sadzonek i 50g suszu narkotyki Olsztyn, Wiadomości

27-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Następnego dnia usłyszał zarzuty. Wkrótce mężczyzna odpowie za uprawę konopi innej niż włókniste oraz posiadanie środków odurzających. Grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

reklama

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
PGR
14 listopada 2022 11:25

No gagsta Paradiso 😂🤣 1500 zł i parę krzaków gratis 8 lat a ZK

Ja
14 listopada 2022 20:26

Nie no faktycznie producent i hurtownik w jednym. Obracał na masową skale towarem miał aż 1500zł. Podejrzewam że towar który by wytworzył sam by spalił. Teraz chłop siedzi w areszcie i grozi mu do 8 lat. Gość co zabija ludzi na przejściu albo wali czołówkę lepszym samochodem i zabija dwie osoby nigdy nie pójdzie do więzienia nawet nie dostał aresztu. Czy na prawdę trawka to według was narkotyk za który trzeba zamykać do więzienia? Inne kraje dawno wprowadziły depenalizacje/legalizacje a u nas dalej na równi z dopalaczami trawa.

Polecane
Ogłoszenia