11 C
Olsztyn
piątek, 14 czerwca, 2024

Prawdziwe burgery z food trucka po olsztyńsku

Jeżeli macie ochotę na zjedzenie czegoś pysznego i solidnego to zapraszamy do Street Food Point. Food truck oferuje smaczne i zróżnicowane burgery. Czerwony pojazd zlokalizowany jest w samym centrum Jarot, tuż przy ul. Wilczyńskiego 8.

Na miejscu dowiedzieliśmy się, że niewątpliwą zaletą food trucka jest to, że cena jest niższa niż w restauracjach, ale jedzenie jest podobnej jakości. – Koszty utrzymania tego typu pojazdu są na pewno mniejsze od kosztów prowadzenia lokalu, dzięki czemu możemy zainwestować w jakościowo lepsze składniki – mówi Paweł Chaberek, właściciel Street Food Point.

Oferta jest stała. Główną potrawą są burgery. Kotlety można zamawiać w dwóch rozmiarach: 150 i 250 gram. Większość jest robiona ze świeżej wołowiny, chociaż w menu jest także grillowany kurczak i rarytas dla wegetarian.

Każdy burger ma nazwę, która idealnie oddaje włożone do niego składniki. I tak, zBoczek ma w składzie, oprócz wołowiny, sycący boczek. W Diablo są pikantne sosy i papryczki jalapeno, natomiast w Cebulowym Kolo mamy aż trzy rodzaje cebuli. Na obecną chwilę do wyboru jest aż 12 różnych burgerów.
Ale to nie wszystko. Ciekawym pomysłem właściciela jest nowy burger na każdy miesiąc. Mamy lipiec, więc w Street Food Point możemy się spodziewać mięsa z dużą ilością świeżych warzyw. Lipcowy burger składa się bowiem z wołowiny, konfitury z czerwonej cebuli, ogórka kwaszonego, sałaty, pomidora i majonezu.

W ofercie są także: smaczna i sycąca quesadilla z kurczakiem, czy frytki (200 lub 400 gram). – W miarę upływu czasu dodajemy nowe potrawy, np. frytki belgijskie smażone na tłuszczu wołowym. Chcemy, żeby jakość się systematycznie poprawiała – dodaje Chaberek. Frytki lub napoje zamówione w zestawie z burgerem są tańsze

Właściciel Street Food Point nastawia się na rozwój firmy. Marzy mu się lokal, ale nie wyklucza także zakupu drugiego food trucka. Raz na jakiś czas organizowane są konkursy, w których można wygrać burgera. – Ludzie są zadowoleni i ja też, bo to bardzo dobry sposób na promocję – kończy Paweł Chaberek.

Jeżeli jeszcze nie próbowaliście pysznych burgerów, to zapraszamy, bo jest naprawdę warto.

burger2_1

Street Food Point

ul. Wilczyńskiego 8 (tuż przy popularnej „Sylwetce”)

tel. 664 666 322

Facebook: www.facebook.com/streetfoodpointolsztyn