-2 C
Olsztyn
piątek, 3 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Namierzenie i zatrzymanie mężczyzny było możliwe dzięki wielotygodniowej pracy operacyjnej

GiżyckoNamierzenie i zatrzymanie mężczyzny było możliwe dzięki wielotygodniowej pracy operacyjnej

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku po raz kolejny potwierdzili swoją skuteczność w walce z przestępczością narkotykową?

reklama

Namierzenie i zatrzymanie mężczyzny było możliwe dzięki wielotygodniowej pracy operacyjnej, jaką wykonano w związku z tą sprawą. Jej zwieńczeniem było zatrzymanie mężczyzny w jednym z mieszkań na terenie powiatu. Mężczyzna był zdziwiony wizytą funkcjonariuszy, jednak nie stawiał oporu.

W mieszkaniu policjanci znaleźli blisko 630 gramów narkotyków wśród nich: 180 gramów marihuany, 300 gramów amfetaminy i 150 gramów grzybów halucynogennych. Zabezpieczyli również rzeczy służące do porcjowania narkotyków m.in. woreczki strunowe, wagę oraz pieniądze.

reklama

Mieszkaniec powiatu został zatrzymany i przewieziony do giżyckiej komendy, gdzie trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych. Dzień później usłyszał zarzuty w myśl ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Na czas prowadzonego postępowania prokurator  zadecydował o zastosowaniu wobec niego środka zapobiegawczego w postaci poręczenia majątkowego.

Susza na święta? Kryminalni zlikwidowali lokalną "hurtownię" narkotyków w domu 28-latki

Za posiadanie znacznych ilości narkotyków zatrzymanemu mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia. Sprawa ma charakter rozwojowy.

reklama

źródło: KPP Giżycko

reklama
reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Falisty
5 listopada 2022 19:49

No to złapali grubą rybę! Towar ważony w gramach…. W Biedronkach w bananach 100 krotnie więcej znaleźli… Co to za news? Dziecko pisało?

Popularne

Susza na święta? Kryminalni zlikwidowali lokalną "hurtownię" narkotyków w domu 28-latki