13 C
Olsztyn
sobota, 25 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Drogówka zatrzymała dilera? Miał porcjowane narkotyki w woreczkach strunowych

PiszDrogówka zatrzymała dilera? Miał porcjowane narkotyki w woreczkach strunowych

Policjanci drogówki zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki VW Golf. Kierował nim 37-letni mieszkaniec Pisza. Mężczyzna ten prowadził samochód pomimo orzeczonego przez sąd zakazu. Jednak to nie było jego główne przewinienie tego dnia. Funkcjonariusze znaleźli przy nim foliowe zawiniątko, w którym były torebki z marihuaną i amfetaminą. W jego mieszkaniu kryminalni znaleźli i zabezpieczyli kolejne znaczne ilości środków odurzających. 37-latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

reklama

W minionym tygodniu policjanci piskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej, na ulicach miasta pojazd marki VW Golf. Kierował nim 37-letni mieszkaniec Pisza. W trakcie wykonywanych czynności funkcjonariusze ustalili, że kierowca ten złamał sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Zakaz ten obowiązywał go od lutego 2018 roku przez okres czterech lat, czyli do lutego 2021 roku.

Funkcjonariusze Policji z Olsztyna postanowili wylegitymować mężczyznę. 49-latek stał się nerwowy

Policjanci mieli podejrzenia, że kierujący może posiadać narkotyki. Znaleźli przy nim foliowe zawiniątko, w którym było 11 torebek strunowych z marihuaną oraz 9 torebek z amfetaminą. Ale to nie wszystko. W jego mieszkaniu kryminalni znaleźli i zabezpieczyli znaczne ilości środków odurzających. Była to amfetamina poporcjowana w 43 torebkach strunowych o łącznej wadze blisko 46 gramów oraz prawie 100 gramów marihuany poporcjowanej w 142 torebkach strunowych.

reklama

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Po zebraniu materiału dowodowego usłyszał zarzuty. Pierwszy z nich dotyczył posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych. Drugi natomiast dotyczył złamania sądowego zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

Decyzją sądu mężczyzna został aresztowany na okres 3 miesięcy. Za popełnienie zarzucanych tych przestępstw grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci zatrzymali 34-latka podejrzanego o poważne przestępstwo
reklama

Drogówka zatrzymała dilera? Miał porcjowane narkotyki w woreczkach strunowych

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia
Zatorze. 17-letni kierowca zatrzymany z narkotykami na ul. Jagiellońskiej
Funkcjonariusze Policji z Olsztyna postanowili wylegitymować mężczyznę. 49-latek stał się nerwowy