-3 C
Olsztyn
środa, 22 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Awanturowali się na ulicy o narkotyki? 41-latek i 19-latek mieli w aucie woreczki strunowe

WiadomościAwanturowali się na ulicy o narkotyki? 41-latek i 19-latek mieli w aucie...

We wtorek w nocy (21.01) oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał zgłoszenie o awanturujących się mężczyznach na jednej z ulic w mieście. Na miejsce został skierowany policyjny patrol. Funkcjonariusze potwierdzili, że miedzy grupą kilku osób doszło do nieporozumienia, które zostało wyjaśnione. Policjanci w trakcie czynności przy 41-latku i 19-latku oraz w aucie, którym się poruszali znaleźli woreczki strunowe z zawartością suszu roślinnego koloru zielonego oraz białym proszkiem. Obaj zostali zatrzymani i przewiezieni do policyjnego aresztu.

reklama

Policjanci pojechali do mieszkania 41-latka, gdzie w jednym z pomieszczeń znaleźli kolejne partie zabronionych substancji. Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie ponad 110 gramów narkotyków. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jest to marihuana i amfetamina. Zabezpieczony materiał został przekazany do dalszych badań laboratoryjnych.

Zatorze. 17-letni kierowca zatrzymany z narkotykami na ul. Jagiellońskiej

Ponadto, w mieszkaniu 41-latka funkcjonariusze zastali 24-letniego mężczyznę. Sprawdzenie w policyjnych systemach wykazało, że był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Olsztynie do odbycia kary 10 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo przeciwko mieniu.

reklama

41 i 19-latek usłyszeli zarzut posiadania substancji zabronionych za co grożą im kary do 3 lat pozbawienia wolności. Natomiast 24-latek trafił już do aresztu śledczego.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
TopDop
23 stycznia 2020 13:33

Jebany Szyna szmąciciel!

Popularne
Ogłoszenia
Złe wybory, złe konsekwencje: ojciec, jadąc z synem odpowie za przestępstwa narkotykowe
Funkcjonariusze Policji z Olsztyna postanowili wylegitymować mężczyznę. 49-latek stał się nerwowy