10 C
Olsztyn
sobota, 13 kwietnia, 2024
reklama

To był udany sezon dla policyjnego strongmana z Warmii i Mazur

OlsztynTo był udany sezon dla policyjnego strongmana z Warmii i Mazur

To był udany sezon dla policyjnego strongmana z Warmii i Mazur. Przed mł. asp. Pawełe Piskorzem, funkcjonariuszem Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie, ostatnie starcie. Na początku listopada zmierzy się z siłaczami pracującymi w służbach mundurowych, podczas Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w Martwym Ciągu.

reklama

Paweł Piskorz to jedyny strongman w szeregach warmińsko-mazurskiej policji. Już niejednokrotnie udowodnił, że jest również jednym z najsilniejszych policjantów w kraju. W trakcie całego tegorocznego sezonu startował 21 razy w zawodach strongman. Jego najważniejszymi osiągnięciami w 2022 r. było zdobycie mistrzostwa polski w przeciąganiu 7 tonowego ciągnika – drugi raz w przeciągu 3 lat,  oraz 3-go miejsca na Parowych Mistrzostwach Polski Strongman które odbyły się 17.07.2022 w Trzebiatowie.
Sezon startów w  zawodach zakończył 2-gim miejscem na zawodach pod nazwą Pojedynek Gigantów w Zduńskiej Woli.

Paweł Piskorz na co dzień jest funkcjonariuszem Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. Przygodę z zawodami strongman rozpoczął w 2017 roku. W każdych zawodach wspierają go jego bliscy oraz przyjaciele, którzy niejednokrotnie jeżdżą z nim na zawody po całej Polsce, dopingując w walce o te pierwsze miejsca. Nie bez znaczenia również pozostaje dobra współpraca z przełożonymi oraz wsparcie Warmińsko-Mazurskiego Zarządu Wojewódzkiego NSZZP Policjantów, za co Paweł składa serdeczne podziękowania.

reklama

Przed Pawłem jeszcze jedno starcie w tym roku – Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Martwym Ciągu,  które odbędą się 6 listopada w Zlotoryi. Dwa lata temu Paweł cieszył się ze srebra. Teraz przyszedł czas na złoto. Wszyscy trzymamy kciuki i czekamy na ten największy i najładniejszy puchar.

źróło: KWP

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

4 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Rajon
18 października 2022 10:58

Moim zdaniem szkoda, a nawet przykre jest to, że w policji i innych instutucjach państowowych pisze się o sukcesach tych, którzy śpiewają w chórkach, biegają, podnoszą ciężary, jeżdżą na rowerze czy uprawiają jakikolwiek sport, no w sumie policjant, który uprawia sport to takie coś nadzywaczjnego 🙂 jest bardzo dużo osób, które odnoszą naprawdę imponujące sukcesy w innych dziedzinach, samorozwoju, nauce czy nawet własnej pracy, służby i o takich osobach nic się nie pisze.

Ryszard
17 października 2022 15:33

Czy funkcjonariusz policji występujący jako sportowiec może korzystać ze wsparcia sponsorów? Czy przyjmowanie tego rodzaju korzyści majątkowych nie jest sprzeczne z prawem?

Polecane
Ogłoszenia