-1 C
Olsztyn
poniedziałek, 27 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Najsilniejszy w Polsce policjant pracuje w Olsztynie

WiadomościNajsilniejszy w Polsce policjant pracuje w Olsztynie

Paweł Piskorz jest policjantem, który dużych ciężarów się nie boi. Mówiąc o dużych ciężarach mamy na myśli na przykład ciężarówkę … taką z naczepą… o wadze 21 ton. A jeżeli by ktoś potrzebował zmienić koło w aucie, to Paweł służy pomocą. Bo on lewarka nie potrzebuje …

reklama

Strongman wśród policjantów

Sierż szt. Paweł Piskorz na co dzień jest funkcjonariuszem Oddziału Prewencji Policji w Olsztynie. Służbę rozpoczął w 2012 r. Od początku wyróżniał się zaangażowaniem oraz profesjonalizmem podczas pełnienia obowiązków. Swoją wiedzę oraz doświadczenie wielokrotnie udowadniał nie tylko podczas różnego rodzaju interwencji, do których był wzywany, ale również podczas zawodów policyjnych, wygrywając np. Wojewódzkie Zawody Ratowników Policyjnych w 2017 r. i reprezentując garnizon warmińsko-mazurski na zawodach ogólnokrajowych. Sierż szt. Paweł Piskorz to również policjant ze sportową pasją, jaką są zawody strongmanów. W 2018 roku zajął III miejsce w Zawodach w konkurencjach wytrzymałościowo – siłowych o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie.

reklama

Strongman wśród policjantów

Dzięki przychylności przełożonych i wsparciu W-M ZW NSZZPw tym roku wziął udział w zawodach – Puchar Polski Strongman w Lubikowie 2020. Był to jego pierwszy start po długiej przerwie, a o możliwości wzięcia udziału w zawodach dowiedział się około trzy tygodnie przed ich startem. Pomimo tego udało mu się zająć doskonałe drugie miejsce. Pod koniec lipca tego roku uczestniczył w Pucharze Polski Strongman Pszczew 2020, gdzie po raz kolejny stanął na podium, zajmując III miejsce.

reklama

Po raz kolejny stanął na podium podczas zawodów Pucharu Polski Strongman Gołdap 2020, które odbyły sie 08.08.2020 r., – zajął III miejsce. W zawodach uczestniczyło 10 zawodników z całego kraju, a sędzią był m.in. Krzysztof Radzikowski – jeden z najlepszych polskich i światowych siłaczy.

Strongman wśród policjantów

Zawodnicy musieli pokonać 6 konkurencji:

– przeciąganie tira z naczepą o wadze 21 ton,

– wyciskanie belki szkockiej,

-spacer farmera z ramą o wadze 290 kg,

-wyciskanie platformy na barki o wadze 140 kg,

-martwy ciąg na auci o wadze 315 kg,

-wyciskanie belki leżąc o wadze 178 kg.

Przed Pawłem kolejne zmagania już 23.08.2020 r. podczas III Edycji Strongman Kąkolewnica 2020 . Trzymamy kciuki za udany start!

 

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia