16 C
Olsztyn
sobota, 25 maja, 2024
reklama

Zginął 26-letni kierowca

GiżyckoZginął 26-letni kierowca

Policjanci pracowali na miejscu śmiertelnego wypadku na trasie Berkowo-Zelki gm. Wydminy. Zginął 26-letni kierowca, natomiast 20-letni pasażer trafił do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia. Ponadto w trakcie minionego weekendu funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej 29 kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość oraz kierującego, który miał ponad 1 promil alkoholu w organizmie.

reklama

W niedzielę (09.10.2022 r.) kilka minut po godzinie 22:00 policjanci zostali powiadomieni o wypadku drogowy na trasie Berkowo-Zelki gm. Wydminy. Z informacji wynikało, że audi uderzyło w drzewo, a podróżowały nim dwie osoby. Policjanci, którzy pojechali na miejsce wstępnie ustalili, że 26-letni kierowca nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego lewą stroną pojazdu uderzył w przydrożne drzewo. Uderzenie było tak silne, że kierowca w wyniku poniesionych obrażeń zginął na miejscu. Jego 20 – letni pasażer w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala w Ełku. Ciało 26-latka zostało zabezpieczone do sekcji. Teraz policjanci wyjaśniają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Ponadto w trakcie minionego weekendu policjanci giżyckiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej 44 kierowców. Jeden z nich był pijany, badanie alkomatem wykazało, że 20 -latek miał ponad 1 promil alkoholu w organizmie. Kierowca jechał audi, został zatrzymany w m. Sulimy gm. Giżycko. Na 44 kontrolowanych kierowców 29 przekroczyło dozwoloną prędkość. Kierowcy zostali ukarani mandatami karnymi.

reklama
źródło: KPP Giżycko

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
jurek
10 października 2022 14:00

Nie ma czego żałować

Polecane
Ogłoszenia