18 C
Olsztyn
sobota, 22 czerwca, 2024
reklama

Włamał się do pomieszczenia na ul. Piłsudskiego

OlsztynWłamał się do pomieszczenia na ul. Piłsudskiego

Noc w policyjnym areszcie spędził 32-letni mieszkaniec Olsztyna, który przeskoczył przez ogrodzenie i wyważył okno w pomieszczeniu gospodarczym mieszczącym się przy ulicy Piłsudskiego. Jak tylko wszedł do środka został ujęty na gorącym uczynku przez właściciela obiektu. Na miejsce zostali wezwani policjanci, którzy zabrali 32-latka do komendy. Sprawca jest im dobrze znany. Wielokrotnie był już zatrzymywany do różnych spraw.

reklama

Do włamania doszło wczoraj (27.06.2016) przy ulicy Piłsudskiego w Olsztynie. Około godz. 22:00 na numer alarmowy zadzwonił mężczyzna, który ujął na gorącym uczynku sprawcę włamania. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że 32-latek przeskoczył przez ogrodzenie, wyważył okno w pomieszczeniu gospodarczym, a następnie wszedł do środka. Sprawca nie zdążył jednak nic ukraść z uwagi na to, że został ujęty przez właściciela obiektu.

Po kilku minutach na miejscu był już patrol policji. Funkcjonariusze zatrzymali mieszkańca Olsztyna i przewieźli go do policyjnej celi. Jest on dobrze znany olsztyńskim policjantom.

reklama

Wielokrotnie był zatrzymywany do rożnych spraw. 32-latek dziś zostanie przesłuchany i najprawdopodobniej usłyszy zarzuty.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Tadeusz Antoszewski
29 czerwca 2016 07:22

Moze to na londzie obok :D:DPilsudzkiego 😉

Adam Waszkiel
28 czerwca 2016 15:00

Piłsud-ksiego? Gdzie to? 😉

Polecane