reklama

Nowe serwisy na TKO: Sport | Nekrologi

Polskim przewoźnikiem polecimy z Szyman

OlsztynPolskim przewoźnikiem polecimy z Szyman

Biuro prasowe poinformowało, że od dziś w sprzedaży dostępne są bilety na rejsy LOT-u Olsztyn-Warszawa. Pierwszy lot odbędzie się 2 lipca. Podróż na Mazury do tej pory wiązała się z długą i męczącą jazdą samochodem, która w dodatku niejednokrotnie wiązała się z wielogodzinnym staniem w korkach. Dziś, dzięki nowemu sezonowemu połączeniu LOT-u, to tylko niespełna […]

Biuro prasowe poinformowało, że od dziś w sprzedaży dostępne są bilety na rejsy LOT-u Olsztyn-Warszawa.

reklama

Pierwszy lot odbędzie się 2 lipca. Podróż na Mazury do tej pory wiązała się z długą i męczącą jazdą samochodem, która w dodatku niejednokrotnie wiązała się z wielogodzinnym staniem w korkach. Dziś, dzięki nowemu sezonowemu połączeniu LOT-u, to tylko niespełna godzina rejsu. Letnia wyprawa na żagle czy kajaki jeszcze nigdy nie była tak prosta, bezproblemowa i przyjemna!” – mówi Adrian Kubicki, Dyrektor Biura Komunikacji Korporacyjnej LOT.

Połączenia realizowane będą 3 razy w tygodniu do 1 października 2016 roku. Samolot wystartuje z Warszawy w każdy poniedziałek, czwartek i sobotę o godzinie 13:25 i wyląduje w Olsztynie o 14:10. Rejs powrotny zabierze pasażerów z Olsztyna w te same dni o godzinie 14:35, by wylądować w stolicy o godzinie 15:35. Pasażerowie, jak podczas każdego rejsu LOT-u będą mogli w ramach dodatkowego bagażu zabrać zabrać ze sobą wszystko to, co pakują do bagażnika samochodu: rower, sprzęt wędkarski, jeździecki i do nurkowania, kije do golfa, deskę do kite i wind surfingu, rakiety do tenisa a nawet kajak.

Tym żyje Olsztyn

reklama
15 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Wielki sukces Intermarché Olsztyn! Kiełbasy i pasztet z prestiżowym dyplomem Ministra Rolnictwa

„Produkty najwyższej jakości w przemyśle mięsnym” został uroczyście wręczony prezesowi Intermarché Olsztyn.

POLINAL – producent naklejek wypukłych 3D. Wszystko, co firma powinna wiedzieć przed zamówieniem

Naklejka wypukła 3D to jeden z tych elementów brandingowych, który – raz wdrożony – pracuje na wizerunek marki przez lata, bez dodatkowych kosztów i bez obsługi.

Sztancowanie – serce procesu produkcji opakowań

W branży poligraficznej istnieje proces, bez którego nie powstałoby żadne pudełko, żadna obwoluta ani żaden karton fasonowy.

Muzyka, emocje i studencka energia. Kortowiada 2026 startuje już wkrótce

Odliczanie do święta studentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego dobiega końca.

Koniec z szukaniem transmisji w internecie tuż przed gwizdkiem. Jak zapewnić sobie pewny dostęp do stacji sportowych online?

Znasz ten scenariusz: mecz zaraz się zaczyna, znajomi już piszą na czacie, a Ty w panice szukasz działającej transmisji.

Jak uniknąć błędów w rozliczeniu VAT? Najczęstsze pomyłki firm i ich konsekwencje

Podatek od towarów i usług jest jednym z najbardziej skomplikowanych podatków w polskim systemie podatkowym – a jednocześnie tym, który generuje najwięcej błędów i najczęściej staje się przedmiotem kontroli podatkowych.

Szukasz pracowników? Skorzystaj z usług Worksol Group – zaufanej agencji na Warmii i Mazurach

Problemy z rekrutacją, rotacja kadry oraz rosnące potrzeby produkcyjne sprawiają, że coraz więcej przedsiębiorców z Warmii i Mazur poszukuje sprawdzonego partnera do obsługi procesów zatrudnienia.

Szukasz prezentu na Dzień Matki? Intermarché Olsztyn już ma gotowe propozycje

Od dziś w Intermarché Olsztyn wyjątkowe upominki na Dzień Matki.

agroWARMA 2026 w Gryźlinach. Rolnicy i wystawcy spotkają się na największych targach w regionie

Tysiące odwiedzających i duża przestrzeń wystawiennicza. Trwają zapisy na agroWARMA 2026.

Codzienne spacery z wózkiem dłużą się w nieskończoność? Załóż słuchawki, odpal audiobook i wreszcie znajdź chwilę dla siebie

Spacer z wózkiem potrafi być piękny, ale bywa też monotonny – ta sama trasa, podobne pory dnia, powtarzalny rytm kroków.

Zakup nieruchomości z rynku wtórnego – co mówi charakterystyka energetyczna budynku?

Zakup mieszkania albo domu z rynku wtórnego zwykle zaczyna się od lokalizacji, ceny, metrażu i stanu technicznego.

Nieruchomości handlowe. Jak ocenić potencjał lokalu lub obiektu przed decyzją biznesową?

Decyzja o wyborze lokalu handlowego, parku handlowego czy powierzchni w centrum zakupowym rzadko sprowadza się do metrażu i ceny za miesiąc.

Polskie gminy wzmacniają gotowość na powodzie i zmiany klimatu. Rola hal namiotowych

Samorządy zmieniają podejście do ochrony ludności: rosnąca rola rozwiązań mobilnych.

Kortowiada wychodzi na miasto – wydarzenie z okazji jubileuszu Olsztyńskich Juwenaliów

Targ Rybny zamieni się w otwartą przestrzeń muzyki, kina plenerowego, miejskiej zabawy i wspólnego spędzania czasu.
reklama
reklama