fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 26 października, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Funkcjonariusze zapobiegli tragedii

Wiadomości Funkcjonariusze zapobiegli tragedii

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Baniach Mazurskich uratowali 16 mieszkańców z płonącego budynku. Pożar wybuchł w nocy i tylko dzięki szybkiej reakcji funkcjonariuszy nie doszło do tragedii.

Ok. godziny 3 w nocy z 1/2 czerwca funkcjonariusze Straży Granicznej, kpr. SG Przemysław Grabowski i chor. SG Olga Czarnotta, podczas patrolu w miejscowości Mieduniszki Wielkie (gm. Banie Mazurskie, woj. warmińsko-mazurskie) zauważyli płomienie wydobywające się z jednego z budynków mieszkalnych. Funkcjonariusze natychmiast powiadomili Straż Pożarną i przystąpili do akcji ratunkowej. Obudzili mieszkańców i bezpiecznie wyprowadzili ich z płonącego budynku.

Gdy okazało się, że w budynku pozostała jeszcze jedna osoba kpr. SG Przemysław Grabowski wbiegł do wewnątrz i z płonącego mieszkania wyprowadził młodego mężczyznę, który zasłabł we własnym łóżku, a na ciele miał już widoczne ślady poparzeń.

Ewakuacja została zakończona jeszcze przez przybyciem na miejsce Straży Pożarnej. Poparzony mężczyzna został zabrany do szpitala powiatowego w Giżycku.

Przeczytaj także:

Podziel się opinią

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Aktualne konkursy internetowe – gdzie ich szukać?

Konkursy internetowe to rozrywka, której oddaje się wielu ludzi na całym świecie, zarówno tych młodych jak i starszych. Zachętą to takiej formy spędzania wolnego...

Tego jeszcze nie było. Klub i pub w Olsztynie z nocnymi miejscami wypoczynkowymi

Właściciel szuka sposobu, by radzić sobie w trudnych czasach pandemii. Pub V.S 20 i Hookah Club w Olsztynie zaimplementowali coś nietypowego do swojej oferty. Od...

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie poszukuje lekarzy!

Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie ( woj. mazowieckie ) Poszukuje: Lekarzy do pełnienia dyżurów lub na pełny etat do O/Obserwacyjno-Zakaźnego, Oddziału Wewnętrznego z Pododdziałem Pulmonologicznym, Szpitalnego...

Przeczytaj także: