-0 C
Olsztyn
poniedziałek, 26 lutego, 2024

Cztery lata minęły, jak jeden dzień!

4 lata to może nie za wielki rozdział w życiu człowieka, ale w „życiu” klubu jest to już kawałek historii. Historię Qźnii Muzycznych Klimatów stworzyli i tworzą ludzie z pasją. Udało nam się wcielić w życie  ideę klimatu rockowo-przyjacielsko-rodzinnego – mówi właściciel lokalu Witold Młynarczyk.

A wszystko zaczęło się od chęci stworzenia miejsca na muzycznej mapie Olsztyna, które sprzyjać będzie rozwijaniu się i spotkaniom różnorodnych wykonawców, nowych zespołów i wokalistów. I udało się je stworzyć – przy pomocy pozytywnej energii. Dobrą atmosferę tworzy zarówno przemiły personel jak i klienci pubu. Tu spotykają się ludzie w różnym wieku ale łączy ich miłość do dobrej muzyki i chęć spędzenia czasu w dobrej atmosferze.

Już w tą sobotę będzie okazja spotkania w tym zacnym gronie zarówno stałych bywalców jak i nowych gości. W trakcie wieczoru wsłuchać się będzie można w utwory w wykonaniu muzyków którzy w Qźnii się właśnie poznali i tu zaczynało rozwijać skrzydła. Oprawę muzyczną stworzą zatem w następującej kolejności: Doktor King, Eddys’s Rock&Blues, Kuba Zajączkowski i Witold Młynarczyk (właściciel Qźnii) oraz Łukasz Jędrys.  Przy barze czeka na Was hiperpromocja w postaci co 4 drinka na koszt klubu a także inne niespodzianki.

Gorąco więc zachęcamy do dołączenia do nocnych -mocnych harców!

A w pozostałe dni tygodnia stały repertuar w którym każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie:

  • PONIEDZIAŁKI to przygody z grami planszowymi i muzyka bluesowa
  • MĘSKIE WTORKI – solidna dawka mocnych brzmień muzycznych oraz mecze
  • ŚRODY – akustycznie gitarowo – blues, rock, pop
  • CZWARTKI – otwarte jam session
  • PIĄTKI – koncerty dedykowane
  • NIEDZIELE – letnią porą kawy mrożone i sorbety dla ochłody w atrakcyjnych cenach/ zimą rozgrzewające trunki w gorących promocjach

W pubie Qźnia można używać Olsztyńskiej Karty Rabatowej – Rabatol.pl

qźnia korektaLokalizacja: Stare Miasto koło pomnika Kopernika.