8 C
Olsztyn
środa, 28 września, 2022
reklama

Zginął z żoną i 4-letnim synkiem w makabrycznym wypadku. Klub żegna swojego piłkarza

BraniewoZginął z żoną i 4-letnim synkiem w makabrycznym wypadku. Klub żegna swojego...
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

13 sierpnia odbył się pogrzeb rodziny, która zginęła pod Elblągiem. Piotra W. pożegnali także burmistrz Braniewa i koledzy z MKS Zatoka Braniewo.

Tragiczny wypadek pod Elblągiem

reklama

W niedzielę 7 sierpnia w miejscowości Kamiennik Wielki pod Elblągiem na drodze S22 w zderzeniu dwóch samochodów zginęły cztery osoby: młody mężczyzna kierujący volkswagenem i małżeństwo z Gdańska z czteroletnim synkiem. Ocalała tylko dwuletnia Marysia, której życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Okoliczności wypadku wyjaśniają policja i prokuratura.

Pożegnanie rodziny W.

W sobotę 13 sierpnia w Bazylice Mniejszej pw. św. Katarzyny w Braniewie w województwie warmińsko-mazurskim odbył się pogrzeb Piotra i Katarzyny W. oraz ich czteroletniego synka Stasia. Żegnali ich rodzina, bliscy i przyjaciele.

reklama

Kondolencje rodzinie złożył burmistrz Braniewa Tomasz Sielicki.

reklama

Piotrka znałem od bardzo dawna. Z jego rodziną od lat utrzymuję dobre relacje. Poznaliśmy się dawno temu, jeszcze w czasach mojej działalności w Zatoce Braniewo, a znajomość kontynuowaliśmy do samego końca. To był dobry chłopak, spokojny, życzliwy i koleżeński” – napisał na swoim profilu na Facebooku, nazywając wypadek „niewypowiedzianą tragedią”.

Piotra W. pożegnał także klub sportowy

32-letni Piotr W. był piłkarzem klubu MKS Zatoka Braniewo, do którego należy także jego brat Łukasz. Na swoim profilu na Facebooku klub pożegnał zawodnika i złożył całej rodzinie wyrazy głębokiego współczucia z powodu tej niespodziewanej straty.

Pod postem pojawiły się liczne kondolencje.

„Życie jest tak kruche i tak nieprzewidywalne dużo siły w tym trudnym czasie dla najbliższych …”, „(*) to jest straszne … TRA-GE-DIA ułamek sekundy, czyjś błąd i rodziny nie ma DRAMAT Wyrazy współczucia dla ich bliskich i dla tych co znali tę rodzinę ….”, „Ogromna tragedia, dużo siły w tym ciężkim czasie dla obu rodzin. Wyrazy współczucia”, „To niewyobrażalne, taka tragedia… Wyrazy najgłębszego ubolewania rodzinie i bliskim. Modlę się za Ciebie Kolego i za całą Twoja rodzinę…”, „(*) Kiedyś kolego zagramy jeszcze w jednej drużynie tam na górze Wyrazy współczucia dla rodzin dotkniętych tą tragedią” to niektóre z nich.

Kto spowodował tragiczny wypadek na s22, w którym zginęły cztery osoby. Przeżyła tylko dwuletnia dziewczynka

Aktualizacja: Kto spowodował tragiczny wypadek na s22, w którym zginęły cztery osoby. Przeżyła tylko dwuletnia dziewczynka

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama