8 C
Olsztyn
środa, 28 września, 2022
reklama

Kto zaopiekuje się Marysią? Wypadek przeżyła tylko dwuletnia dziewczynka. Cztery osoby zginęły

ElblągKto zaopiekuje się Marysią? Wypadek przeżyła tylko dwuletnia dziewczynka. Cztery osoby zginęły
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

W tragicznym wypadku pod Elblągiem zginął młody mężczyzna, małżeństwo i czteroletnie dziecko. Przeżyła tylko dwuletnia dziewczynka. Co się z nią teraz stanie?

Tragiczny wypadek

reklama

Do koszmarnego wypadku doszło w niedzielę 7 sierpnia na S22 pod Elblągiem. Na tzw. „berlince” zderzyły się dwa samochody: volkswagen, którego prowadził 21-letni mężczyzna oraz chevrolet, którym podróżowało małżeństwo (oboje mieli po 32 lata) z dwojgiem dzieci, czteroletnim Stasiem i dwuletnią Marysią.

W wypadku zginęli wszyscy poza dziewczynką, którą najprawdopodobniej uratował ustawiony tyłem do jazdy fotelik. Według badań takie ustawienie znacznie redukuje ryzyko odniesienia poważnych obrażeń w razie wypadku.

reklama

Marysia trafiła do szpitala w Gdańsku, jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Co dalej z ocalałą dwuletnią Marysią?

Poszukiwaniem osób, które mogłyby się zająć dziewczynką, gdy już opuści szpital, zajmuje się teraz elbląska prokuratura, która prowadzi śledztwo w sprawie tragicznego wypadku.

Oślepiające słońce prawdopodobną przyczyną potracenia młodej kobiety na przejściu dla pieszych oraz zderzenia ,,czołowego'' dwóch osobówek
reklama

Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Elblągu Sławomir Karnowski poinformował dziennikarzy portalu se.pl, że jeżeli nie uda się znaleźć właściwej osoby, prokuratura wystąpi do sądu rodzinnego z wnioskiem o ustalenie opieki nad dzieckiem.

fot. KM PSP Elbląg

reklama
reklama
reklama
reklama

4 KOMENTARZY

4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama