reklama
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

„Rumiane Bistro” po rewolucjach kuchennych Magdy Gessler wprowadza do oferty zapiekanki

Olsztyn„Rumiane Bistro” po rewolucjach kuchennych Magdy Gessler wprowadza do oferty zapiekanki

O „Rumianym Bistro” pisaliśmy kilkakrotnie za sprawą „Kuchennych Rewolucji”, które przeprowadziła w olsztyńskiej restauracji Magda Gessler.

Zamiast pizzy dary lasów i jezior. I zapiekanki

reklama

Dawna pizzeria przeszła olbrzymią metamorfozę. Najpopularniejsza w Polsce restauratorka postawiła na powrót do korzeni: ryby, grzyby i dziczyznę. To okazało się strzałem w dziesiątkę. Goście chętnie odwiedzali nowe miejsce, a przy następnej wizycie kilka tygodni po zmianach Magda Gessler dała mu swoją rekomendację.

Restauracji nie przeszkodziło nawet zamieszanie związane z wystawieniem lokalu na sprzedaż, z którego właściciele szybko się wycofali.

reklama

Teraz na facebookowym profilu „Rumianego Bistro” pojawiła się informacja, że od soboty w lokalu będą serwowane również zapiekanki.

Niedawno z mapy Olsztyna zniknęły kultowe zapiekanki

W styczniu po 34 latach zakończyły swoją działalność słynne olsztyńskie zapiekanki „Baron”, zlokalizowane przy Dworcu Głównym w Olsztynie. Informacja poruszyła wiele osób, dla których ta niepozorna budka na stałe wpisała się w krajobraz dworca. Jej zamknięcie i wyburzenie stanowi swoiste zakończenie pewnej epoki.

reklama

Warto przypomnieć, że ostatnią zapiekankę wystawiono na licytację na rzecz chorej na SMA Lili Łysak z Biskupca. Zwycięzcy przekazali na ten cel 2 tysiące złotych.

Czy zapiekanki z „Rumianego Bistro” mają szansę na podobną sławę?reklama

Imprezy w Olsztynie

reklama
reklama

4 KOMENTARZY

4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama
×