3 C
Olsztyn
sobota, 1 października, 2022
reklama

Konflikt o płot. Wykopał 16 słupków ogrodzeniowych

PiszKonflikt o płot. Wykopał 16 słupków ogrodzeniowych
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Policjanci otrzymali zgłoszenie o zdemontowaniu części ogrodzenia na działce letniskowej. Z posesji wykopano i skradziono 16 słupków ogrodzeniowych. Ich wartość pokrzywdzony wycenił na kwotę 1000 zł. Sprawa szybko się wyjaśniła. Słupki te zabrał dawny właściciel nieruchomości wychodząc z założenia, że w dalszym ciągu są jego własnością. Niestety za kradzież części ogrodzenia odpowie teraz przed sądem.

reklama

Funkcjonariusze z piskiej komendy zostali poinformowani o demontażu części ogrodzenia na działce letniskowej w jednej z miejscowości na terenie piskiej gminy. Po przyjeździe na miejsce właściciel stwierdził, że na jego posesji wykopanych i skradzionych zostało 16 słupków ogrodzeniowych o łącznej wartości 1000 zł. Sprawa szybko się wyjaśniła.

Policjanci ustalili, że demontażu części ogrodzenia dokonał mężczyzna, który wiele lat temu był właścicielem tej działki. Wyszedł z założenia, że skoro sam postawił to ogrodzenie to w dalszym ciągu należy ono do niego. Stąd wykopał słupki ogrodzeniowe pod nieobecność obecnego właściciela posesji i wkopał je na własnej działce. Skradzione słupki zostały odzyskane przez policjantów.

Grzeszna nastolatka zrobiła wstydliwą rzecz publicznie. Na nagraniu widać nie tylko twarz
reklama

Niestety dawny ich właściciel odpowie teraz za popełnienie przestępstwa kradzieży. Jest to czyn zagrożony karą do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KWP

reklama
reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama