fbpx
-0 C
Olsztyn
wtorek, 29 listopada, 2022
reklama

Przestępstwo w olsztyńskiej restauracji. Policja publikuje nagranie

OlsztynPrzestępstwo w olsztyńskiej restauracji. Policja publikuje nagranie

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Olsztyńscy policjanci ustalają dane personalne mężczyzny, który może mieć związek z popełnionym przestępstwem. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji osoby widocznej na filmie są proszone o kontakt z Policją.

*nagranie z monitoringu

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży plecaka z zawartością ubrań, dokumentów, karty bankomatowej oraz portfela. Do zdarzenia doszło 20 listopada 2021 roku w jednej z restauracji na terenie Olsztyna. W trakcie prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli nagranie z monitoringu, na którym widać mężczyznę, który najprawdopodobniej za pomocą skradzionej karty płatniczej włamał się na rachunek bankowy pokrzywdzonego i dokonał płatności w jednym z olsztyńskich sklepów.

Informacje, które mogą się przyczynić do ustalenia danych personalnych mężczyzny widocznego na filmie można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel. 47 731 38 32, 731 38 42, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl

Olsztyńscy policjanci odzyskali skradzione subaru

źródło: KMP Olsztyn

reklama
reklama
reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze