-8 C
Olsztyn
wtorek, 28 marca, 2023

Tutaj poprawisz swoją urodę i samopoczucie

Wielkimi krokami zbliża się lato. Dla osób, które zastanawiają się nad poprawą swojego wyglądu, mamy świetną propozycję. Gabinet Zdrowia i Urody „Clivia” ma w swojej ofercie szereg atrakcyjnych zabiegów, m.in. makijaż permanentny brwi, laseroterapię IPL oraz zabiegi  modelujące sylwetkę. Z usług Gabinetu korzystają zarówno kobiety jak i mężczyźni. Stali klienci mogą skorzystać z programu lojalnościowego i zniżek. Salon zlokalizowany jest przy ul. Polne 1C, w pobliżu Warmia Towers – niedaleko centrum.

Gabinet istnieje od 12 listopada 2015 roku. Składa się z wielu, gustownie urządzonych pomieszczeń. Relaksacyjna muzyka i przyjazna atmosfera , pozwala na oderwanie się od stresów dnia codziennego.

Pani Lucyna jest kosmetologiem i dietetykiem. – W moim Gabinecie podchodzimy do klienta indywidualnie, a szeroka gama usług pozwala na  sprostanie oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów i sprawia że jesteśmy konkurencyjni na rynku Olsztyńskim.  Współpracując z Nami, klient zadba o swoje zdrowie oraz wygląd, dzięki połączeniu dwóch dziedzin: kosmetologii i dietetyki – mówi.

Trzeba przyznać, że oferta „Gabietu Zdrowia i Urody Clivia” jest bogata i urozmaicona. Mamy tutaj okazję skorzystać z makijażu permanentnego metodą microblading (metoda piórkowa). Jest wykorzystywana do idealnego odtworzenia brwi, nowoczesną, mniej bolesną i naturalnie wyglądającą metodą.

„Clivia” ma w swojej ofercie także laseroterapię twarzy E-light IPL. Wykorzystywana jest ona przy usuwaniu trądziku, fotoodmładzaniu skóry, usuwaniu przebarwień oraz epilacji laserowej owłosienia. Przy usuwaniu trądziku energia IPL zabija bakterie oraz znacząco wpływa na pracę gruczołów łojowych. Laseroterapia jest bezpiecznym zabiegiem, który nie narusza struktury skóry i nie powoduje długotrwałych uszkodzeń otaczających tkanek. Laseroterapia stosowana jest także do leczenia uporczywych zmian naczyniowych. Dzięki temu naczynia krwionośne się uszczelniają a skóra staje się grubsza i bardziej elastyczna.

Klienci mogą skorzystać również z zabiegów modelujących sylwetkę, wykonywanych  za pomocą specjalnej maszyny do tzw. Endermologii. Efekt ujędrnienia wyszczuplenia ciała oraz redukcja cellulitu to tylko jedne nielicznych efektów jakie dają zabiegi modelujące. Zabieg ten poprawia także pracę układu limfatycznego oraz napina skórę. Zabiegi wykonywane są w kilkudniowych odstępach, w seriach po 10 na wybraną część lub całe ciało.

W Gabinecie znajdą państwo także ofertę z zakresu pielęgnacji dłoni oraz stóp, przedłużania i zagęszczania rzęs, masaże, peelingi ciała oraz eksfoliację kwasami firmy Peel Mission. – Naszym celem jest zapewnienie klientom jak najszerszej oferty pod względem kosmetologicznym jak i dietetycznym. Łączymy dziedzinę kosmetologii i dietetyki aby osiągać rewelacyjne efekty co przekłada się na zadowolenie klientów. Już jesienią zapraszamy na zabiegi Karboksyterapii oraz informujemy, że w trosce o zdrowie naszych obecnych jak i przyszłych klientów jesienią ruszymy z nowym projektem poszerzającym naszą Stefę Diety. – mówi Lucyna Łazarewicz. Cennik usług Gabinetu dostępny jest na stronie internetowej:  www.gabinetcliviaolsztyn.com.pl.

Stali klienci mogą liczyć na program lojalnościowy – po 10 wizytach otrzymują 50 proc. rabatu na wybraną przez siebie usługę. Dodatkowo, dla wszystkich klientów posiadających Olsztyńską Kartę Rabatową salon udziela 15 proc. rabatu na wszystkie usługi.

Co więcej, „Clivia” współpracuje z Ogólnopolską Organizacją Kwiatu Kobiecości. Kobiety w niej działające walczą z nowotworami szyjki macicy i raka jajnika. W salonie za 25 zł można zakupić specjalne bransoletki. Dochód z nich w całości jest przeznaczany na organizację.

Adres:
Olsztyn ul. Polna 1C lokal 20, tel. 516 066 988,
e-mail: kontakt.lucyy@gmail.com,
strona www: Gabinetcliviaolsztyn.com.pl,
Facebook: Gabinet Zdrowia i Urody Clivia Lucyna Łazarewicz.

Skorzystaj z Olsztyńskiej Karty Rabatowej

m6

d3