-0 C
Olsztyn
piątek, 3 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Wstyd? Łobuzy przeszkadzały podczas nagrywania programu Magdy Gessler

WiadomościWstyd? Łobuzy przeszkadzały podczas nagrywania programu Magdy Gessler

To ostatni dzień zmagań Magdy Gessler z nowym lokalem. Była pizzeria Calabria zmieniła już nazwę, a dziś ukazał się nowy wystrój wnętrz.

reklama

*nagranie wideo

Gwiazda TVN na planie zdjęciowym zaprosiła dziś widzów do zapoznania się z nowym wyglądem punktu gastronomicznego. Niestety nie możemy pokazać wnętrza, ale zapewniamy, że przeszedł totalną rewolucje.

reklama

Jak każdego dnia pod lokalem na ul. Wilczyńskiego pojawił się tłum fanów. Są to głównie dzieci oraz nastoletnie dziewczyny. Przyszła też grupka młodych mężczyzn, którzy ewidentnie chcieli na siebie zwrócić uwagę. Podczas realizacji zdjęć łobuzy przerywały program okrzykami i śmiechem. Musiał ich uspokajać kilka razy członek ekipy. Na szczęście scena była prosta do nagrania i po chwili pani Magda weszła do środka dograć resztę „Kuchennych Rewolucji”„.

Kolejne włamanie do restauracji w Olsztynie

reklama

reklama
reklama
reklama
reklama

22 KOMENTARZY

22 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Olsztynianka
15 stycznia 2022 12:10

To że ktoś nagrywa sobie program to jest jego sprawa i to nie jest żadna sensacja. Coś trzeba nagrywać żeby prostacy z Hamburga mogli oglądąć. Nie jest to powód żeby zachowywać się jak zwykły wieśniak i nie dać ludziom wykonywać swojej pracy. Ależ mi wstyd że mamy takich nieudaczników w Olsztynie.

Jan Bonczur
15 stycznia 2022 09:32

Dlaczego Olsztyniacy już w latach 90tych nazwali oś. Generałów Hamburgiem ? ……. od chamów i buraków. Wiele osób o tym zapomniała. Tłumaczy to zachowanie tej młodzieży.

Popularne

W Olsztynie powstanie kolejny McDonald’s. Znamy lokalizację piątej restauracji