fbpx
-2 C
Olsztyn
sobota, 22 stycznia, 2022
reklama

Magda Gessler przyjeżdża do Olsztyna nagrać „Kuchenne Rewolucje”

reklama
Najlepsze promocje na 2022 rok

Kulinarny program rozrywkowy jest emitowany już od 2010 roku. Gwiazda telewizji TVN ponownie zawita do naszego miasta.

„Kuchenne rewolucje” już od jedenastu lat wywołują emocje widzów. Próżno szukać na mapie Polski miejsc, gdzie Magda Gessler jeszcze nie dotarła.

Jak czytamy na stronie TVN program to ponad dwieście pięćdziesiąt przeprowadzonych  rewolucji, tysiące przepisów kulinarnych, metamorfoz wnętrz. Obecnie emitowany jest dwudziesty trzeci sezon, a w Olsztynie powstanie odcinek do dwudziestego czwartego.

reklama

Dla osób, które jeszcze nie oglądały wytłumaczymy o co chodzi w programie. Zgłaszają się do niego restauratorzy, którzy mają problemy z utrzymaniem lokalu. W każdym odcinku Magda Gessler odwiedza jedną restaurację. W ciągu czterech dni uczy właścicieli i personel podstaw pracy. Najpierw obserwuje i analizuje sytuację, później komentuje ją i proponuje metody rozwiązania problemów, np. wprowadza nowe potrawy do menu, sugeruje zatrudnienie nowych osób czy zmienia wystrój wnętrza, a także prowadzi kampanię reklamową odmienionej jadłodajni. Kilka tygodni po przeprowadzeniu zmian ponownie odwiedza restaurację, by sprawdzić, jak radzą sobie właściciele.

Czytaj też:  Stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w barierę ochronną, a następnie auto dochowało
reklama

To nie pierwszy raz kiedy hitowy program TVN jest kręcony w Olsztynie. Magda Gessler przeprowadziła rewolucję w „Piracie” oraz „Pod Żaglami”. Gdzie tym razem nagra program? Ujawnimy niebawem.

Program możecie śledzić na stronie Player TVN.

źródło: TVN/wikipedia

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

9 KOMENTARZY

9 komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama